طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

چگونه لینک های یک سایت را از طریق این ده عامل انتشار دهیم؟

چگونه لینک های یک سایت را از طریق این ده عامل انتشار دهیم؟

چگونه لینک های یک سایت را از طریق این ده عامل انتشار دهیم؟

برای کمک به شما در کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش اقتدار و انتشاردادن لینک های سایت و محبوبیت سایت 10 نکته زیر را باهم بررسی می‌کنیم.
امروزه در وب پر از لینک‌های متفاوت است، اینکه چه کسی و چگونه به شما لینک دهد عاملی است که تأثیر اساسی در رتبه و ترافیک سایت دارد.
اگر مطمئن نیستید که چگونه باید شروع کنید این 10 روش را دنبال کنید.

1-ایجاد یک وبلاگ

ایجاد محتوا بر یک‌پایه منسجم نمی‌تواند به‌تنهایی تولید لینک کند اما توانایی ساخت لینک به‌صورت طبیعی را به شما می‌دهد. وبلاگ‌ها استراتژی‌های فراوانی دارند که یکی از آن‌ها لینک است. به‌طورکلی اگر می‌خواهید در دنیای وب این روزها پایدار باشید حتما باید یک وبلاگ داشته باشید.

2-ارتباط داخلی

شما باید پست‌های پرمحتوایی در وبلاگ خود داشته باشید تا بهترین استفاده را از آن‌ها بکنید. لینک‌های داخلی بزرگ برای ساخت لینک هستند، زیرا شما می‌توانید همه‌چیز را درباره آن‌ها در محل روی صفحه کنترل کنید.
این چیزی است که اکثر مردم نادیده‌اش می‌گیرند، لطفا اطمینان حاصل کنید که پست‌های خود را درجه‌ات پست‌های دیگر هدایت کرده‌اید بنابراین شما می‌توانید به آن‌ها لینک کنید.

3-منابع/لینک صفحات

سایر مدیران دز طراحی سایت‌ها لینک‌ها و منابعی را ایجاد می‌کنند و این‌یک فرصت قانونی برای دریافت لینک است، اگر لینک شما به درد صفحه آن‌ها می‌خورد شانس بزرگی آورده‌اید.

4-از مردم درخواست لینک کنید

از دوستان، بستگان، همکاران، شرکا، مشتریان و هرکس دیگری که می‌شناسید درباره لینک درخواست بدهید. کسانی که می‌دانید وبلاگ قابل‌استفاده‌ای دارند را فراموش نکنید.

انتشاردادن لینک های سایت | سایت سازان

5-لینک کردنتان را آسان کنید

اگر می‌خواهید مردم به شما لینک دهند باید راهش را برایشان هموار کنید، مثل یک قطعه html که مردم به‌راحتی در سایت خود قرار دهند، زیرا ممکن است بیشتر افرادی که در وب کار می‌کنند اطلاعات زیادی در مورد وب و اصول کار با آن نداشته باشند. ایجاد یک کد جاوا اسکریپت یا html «لینک به ما» می‌تواند کارشان را ساده کند.

6-درباره رقبا تحقیق کنید

وقتی‌که فرصت پیدا کردن یک لینک جدید به دست می‌آید، تحقیق درباره رقبا اولین کاری است که باید انجام دهید. درحالی‌که شما درراه موفقیت هستید ممکن است یک لینک بدمسیرتان را ناهموار کنید پس همیشه تحقیق کنید که چه می‌خواهید و چه‌کاری باید انجام دهید.لینک‌های خود را در یک صفحه گسترده مرتب‌سازی کنید سپس به دنبال پیدا کردن بهترین فرصت‌ها باشید.

7-لینک کردن

لینک کردن کار بزرگی است، فقط لینک کننده نباشید. شما درراه طراحی سایت و ساخت محتوای مناسب هستید پس حواستان به لینک‌هایتان باشد.

8-ساخت روابط

این استراتژی شماره 1 جهان در لینک سازی است. نگاه کنید که مردم به خاطر تبادل لینک‌هایشان به فکر ایجاد روابط با دیگران هستند، شما هم به فکر ساخت روابط باشید.

انتشاردادن لینک های سایت | سایت سازان

9-استفاده از دایرکتوری خاص

همان‌طور که می‌دانید دنیای وب با استفاده از دایرکتوری مخالف است اما استفاده از دایرکتوری‌های خاص که معیارهای خاصی در موضوعات دارند اشکالی ندارد؛ مثلا ممکن است سایتی را ببینید که فقط درباره هنرهای دستی است. بسیاری از دایرکتوری‌ها آزاد هستند درحالی‌که برخی دیگر هزینه می‌گیرند؛ مثلا دایرکتوری کسب‌وکاری وجود دارد که سالیانه 299 دلار از هر نفر می‌گیرد.

10-پرداخت دایرکتوری‌ها

برخی دایرکتوری‌ها قبل از ارسال لینک هزینه را دریافت می‌کنند. ابتدا هزینه دایرکتوری پرداخت می‌شود درحالی‌که می‌توان به‌صورت قانونی اقدام کرد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید