طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی

کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی

کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی یکی از مهم ترین و بهترین راهکارها برای بالا بردن بازدید و همچنین سئو و بهینه سازی است. لینک ها عامل بسیار مهمی در سئوی سایت هستند و بهترین کار ایجاد لینک های دائمی برای دریافت دائمی بازدید از طریق آن ها است.

بسیاری از افراد لینک ها را به دلیل آن که امتیاز مثبتی در سئو هستند به عنوان عامل بهبود بخش رنکینگ سایت می شناسند اما اگر استراتژی لینک سازی به درستی انتخاب و اجرا شود، می تواند و باید که ترافیک سایتتان را هم به طور مستقیم و چشم گیری بالا ببرد.

کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی

بالا بردن آمار بازدید مزایای زیادی دارد. علاوه بر بالا بردن حجم بازدیدها و در نتیجه ی آن بالا رفتن تعداد معاملات و سود تجاری شما، می تواند باعث فراگیرتر شدن و معروف تر شدن سایتتان شود و تعداد مطالب بازنشر شده از سایت شما بالا می رود و همین موارد نیز باعث افزایش چندین برابر سود شما خواهند شد.

شما باید منابع لینک ها و مکان های مناسب برای قرار دادن لینک را بشناسید و از آن ها استفاده کنید.

شناخت همکاران مناسب برای لینک سازی

برای شناخت و تشخیص بهترین مکان ها برای لینک سازی و همچنین انتخاب همکاران در لینک سازی باید این موارد را انجام دهید و بررسی کنید:

  • تحت نظر گرفتن رقیبان
  • رتبه بندی
  • موارد و عوامل تاثیرگذار

در مرحله ی اول با استفاده از ابزارهای آنالیز مانند SimilarWeb رقبای خودتان را در نظر بگیرید تا بفهمید چقدر از طریق لینک ها بازدید دریافت می کنند.

کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی

تمامی سایت هایی که به رقبای شما لینک می دهند را مورد بررسی قرار دهید و ببینید هر کدام چقدر ارزش و اعتبار دارند تا بتوانید با بهترین موارد ارتباط برقرار کنید. البته شما نباید فقط به استفاده از منابع رقیبانتان اکتفا کنید و قدم بعدی بررسی و انتخاب منابع جدید هستند. سایت هایی که در گوگل رتبه ی خوبی دارند گزینه های خوبی برای ثبت لینک شما هستند. شرایط این سایت ها را بررسی کنید تا بتوانید آن هایی که با موضوع و کسب و کار شما هماهنگی و هم خوانی دارند را انتخاب کنید.

دایرکتوری ها هم منابع بسیار خوبی برای بالا بردن ترافیک سایت شما هستند. دایرکتوری ها سایت هایی هستند که تعداد زیادی از لینک های دسته بندی شده را در خود جا داده اند و شما می توانید نام و آدرس سایتتان را در دایرکتوری های بزرگ و دارای کیفیت بالا ثبت کنید و ترافیک به دست آورید.

دایرکتوری را از نظر کیفیت و اعتبار مورد بررسی قرار دهید. دایرکتوری هایی که هیچ قانون و منطقی ندارند و سرشار از اسپم هستند تاثیر منفی بر سایتتان خواهند گذاشت و موجب کاهش اعتبار شما خواهند شد!

ادامه دهید!

کار شما هنوز ادامه دارد و برای بالا بردن آمار بازدید باز هم راه هایی وجود دارد. استفاده از سایت ها و یا شبکه های اختصاصی قدم بعدی شماست. سایت هایی که به عنوان یک مرجع و یا منبع در حوزه ی کاری شما به حساب می آیند. سعی کنید به این شبکه ها نزدیک شوید و در صورت امکان لینک سایتتان را در آن ها ثبت کنید و یا آن که پست مهمان در آن ها قرار دهید. پست مهمان مطلبیست که از سایت شما در آن سایت قرار می گیرد و کاربران با دیدن آن به سمت منبع اصلی یعنی وب سایت شما خواهند آمد.

برای کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی می توانید در سایت های بزرگ به عنوان نویسنده فعالیت کنید! صفحه ی مربوط به اطلاعات شما می تواند ارجاع دهنده ی کاربران به سمت سایتتان باشد. البته شما باید آنقدر باهوش و سخت کوش باشید تا بتوانید کارهایتان را به بهترین شکل انجام دهید که کاربران برای شناخت شما به صفحه ی معرف شما بیایند!

حضور در انجمن ها و گروه های مرتبط با کسب و کارتان از جمله راه های دیگر برای بالا بردن آمار بازدید از طریق لینک سازی می باشد که می توانید انجام دهید.

به عنوان آخرین پیشنهاد در اینجا می توانیم ارتباط با شرکت ها و افراد معروف را به شما پیشنهاد دهیم! شما می توانید یک قرارداد همکاری با آن ها ببندید و یا اینکه اسپانسر آن ها شوید تا آن ها نیز در سایت و صفحاتشان نام و آدرس سایت شما را بیاورند!

بررسی عملکردتان برای بالا بردن آمار بازدید از طریق لینک سازی

پس از برقراری ارتباط های لازم و ایجاد لینک های مناسب باید عملکردتان در این زمینه را مورد بررسی قرار دهید. با استفاده از ابزار Google Analytics می توانید این کار را انجام دهید و ببینید که کدام سایت ها بیشترین ترافیک را به سمت شما فرستاده اند. با این کار می توانید سیاست ها و اقدامات خودتان را با کیفیت بالاتری ادامه دهید و یا اصلاح کنید.

همچنین ترافیک ارگانیک و یا همان ترافیک مستقیم سایتتان را بررسی کنید. بالا رفتن آمار بازدید سایت موجب بالا رفتن جایگاه اجتماعی سایتتان و شناخته تر شدن شما می شود. در نتیجه ی این امر کاربران بیشتری به صورت مستقیم آدرس سایتتان را وارد کرده و به سایت می آیند. این مورد را هم به عنوان یکی از ملاک های خوب انجام شدن کارتان مورد بررسی قرار دهید.

همچنین در نهایت باز هم وب سایت هایی که دارای پتانسیل همکاری هستند را بررسی کنید تا استراتژی لینک سازی را بیشتر گسترش و توسعه دهید.

کاربران گرامی در اینجا این مطلب با عنوان کسب ترافیک و بالا بردن بازدید سایت از طریق لینک سازی به پایان رسید و ما امیدواریم مثل همیشه از سایت سازان راضی بوده باشید و این مطلب مورد توجه و استفاده ی شما عزیزان قرار گرفته باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید