طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

کمپانی hp لوگوی جدید خود را رونمایی می‌کند

کمپانی hp لوگوی جدید خود را رونمایی می‌کند

کمپانی hp لوگوی جدید خود را رونمایی می‌کند

هیولت – پاکارد hp که غول محاسبات است لوگوی جدید خود را منتشر کرده بود …البته …دوباره. درواقع دوباره که نه…آه.
اگر تابه‌حال این را نشنیده‌اید بهتر است بدانید دو هیولت پاکارد در حال حاضر وجود دارد. درست شد؟
خب حالا من خیلی مایلم این را برای شما بگویم که این مسئله به دلیل تداخل جدول تناوب زمانی با یکدیگر رخ داد. یا شاید هم به این دلیل که hp قصد دارد از خودش نیز فراتر رود؛ و چیزی شبیه به کپی مرد عنکبوتی از خود به‌جا بگذارد.
آن دو هیولت پاکاردی که گفته شد جداشده‌اند تا بر روی طبقه‌های مختلفی از مردم تمرکز کنند.
سرمایه گزاری هیولت پاکارد همان‌طور که ممکن است حدس بزنید بر روی کیفیت صنعتی سرورها تمرکز کرد و مشتریان آن‌ها به همان اندازه و یا شاید هم بیشتر از تعدادی باشند که می‌شود تصور کرد.
کمپانی لوگوی جدید خود را سال گذشته منتشر کرد که به‌اندازه‌ی نام خود کمپانی خیال‌انگیز است. تا اینجا هیچ مشکلی در کار نیست عقل متعارف و جمعی بر این باور است که تجارت‌های بزرگ تمایل به نام‌های تجاری راحت و مختصر دارد.
کمپانی به‌اختصار و محاوره به hp معروف و شناخته‌شده که بر مصرف‌کننده‌های انحصاری تمرکز دارد. ازآنجاکه داشتن نام تجاری مناسب و پیشرو در این بازار اهمیت خاصی دارد. Hp درنهایت شروع به استفاده از نام اختصاری مینی مالی کرد که برای چند سال اخیر در گوشه‌ی کشو خاک می‌خورد.

کمپانی hp لوگوی جدید خود را رونمایی می‌کند | سایت سازان

در اصل خود لوگو چند سال پیش توسط شرکت moving brands به‌عنوان بخشی از یک همکاری بلندمدت با hp طراحی‌شده بود.
به نظر می‌رسد که آن‌ها از زمانی که متوجه شدند مجبور نیستند که هم‌زمان در دو بازار مختلف تبلیغات داشته باشند hp تصمیم گرفت که دوران استفاده از این لوگو آغازشده است. حداقل برای محصولات پیشرفته‌تر خود.
طرح لوگوی جدید انحرافی 13 درجه‌ای دارد. 13 درواقع معرف روح hp به‌عنوان یک کمپانی است با حرکت روبه‌جلو با استفاده از نبوغ و خوش‌بینی به آینده و اعتقاد به پیشرفت بشر»
شرکت moving brands
من یکی شخصا دچار احساس گیجی و تضاد می‌شوم. فکر کنم فقط یک کمپانی بااعتبار hp باشد که بتواند چنین لوگویی را پشت محصولات خود بچسباند و بازخورد بدی نبیند. اگر من چیزی درباره‌ی آن‌ها نمی‌دانستم واقعا مطمئن نیستم که آیا می‌توانستم حروف h و p را در همان نگاه اول تشخیص دهم یا نه.
گفته می‌شود که این لوگو زیباست و خود کمپانی ان قدر شناخته‌شده است که هیچ نیازی نیست برای عوض کردن یا دور انداختن آن زحمتی به خود بدهد. درعین‌حال زمانی که من در بازار به دنبال لپ‌تاپ جدیدی می‌گردم هیچ لزومی ندارد از این لوگویی که به پشت دستگاه من چسبیده احساس شرم کنم.

آیا شمادر مورد لوگوی جدید  کمپانی Hp  نظری دارید؟

دیدگاه ‏خود را بنویسید