طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

گوگل، تبلیغات را محدود می کند

گوگل، تبلیغات را محدود می کند

آیا شما هم از دست سایت هایی که قبل از دیدن محتوایشان تبلیغات را برایتان به نمایش می گذارند خسته شده اید؟گوگل بیشتر از شما!
طراحی سایت نباید خسته کننده باشد، در حال حاضر گوگل سعی بر مجازات طراحی سایت هایی دارد که تبلیغاتشان سر به فلک کشیده است. این خبر بسیار خوبی برای کاربران است چرا که تبلیغات باعث فراری دادن بسیاری از بازدید کننده ها می شود.
وقتی کاربر در حال مطالعه یک مقاله یا هر مطلب خاص دیگری است تبلیغات پاپ آپی که پشت سرهم برایش باز می شود نه تنها جذابیتی ندارد بلکه می تواند به شدت عصبانیش کند تا برای همیشه از آن سایت خارج شود.

گوگل، تبلیغات را محدود می کند |سایت سازان
تبلیغ کننده ها معمولا یک آیکن خیلی کوچک ضربدر برای بستن تبلیغ می گذارند که این آیکن انقدر کوچک است که وقتی قصد بستن صفحه را داشته باشید احتمال اینکه جای دیگری کلیک کنید و تبلیغ باز شود خیلی بیشتر از بسته شدن آن است!
شروع مجازات گوگل خبری خوبی برای همه است البته به جز تبلیغ کنندگان! گوگل مانند یک داور خوب روش هایی را در نظر گرفته است.پیشنهادش این است که تبلیغ کنندگان به جای استفاده از تبلیغات پاپ آپ از تبلیغات بنری استفاده کنند تا هر کس که مایل است تبلیغ آنها را ببیند خودش اقدام به این کار کند.
گوگل، تبلیغات را محدود می کند و دلیل برخورد با این تبلیغات را بر هم زدن تجربه خوب جستجو در گوگل عنوان کرده و به همین دلیل، وبسایت های که از این تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند را از فهرست وبسایت های دوستدار خود خط خواهد زد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید