طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند | سایت سازان

در اکتبر 2015، گوگل به مدیران وب هشدار داد که کاربران تلفن همراه را با تغییر مسیر آن‌ها به یک وب‌سایت فریب‌دهنده گول نزنند. خوب، امروز، گوگل در + Google و توییتر اعلام کرد که آن‌ها در حال اتخاذ اقدام در سایت‌هایی هستند که کاربران تلفن را به‌طور مخفیانه به حوزه‌های هرز تغییر مسیر می‌دهند. گوگل یک اصلاح را با Search Engine Land صادر کرد که آن‌ها هیچ‌گونه اقدامات دستی جدید را اخیراً صادر ننمایند تا این پست در توییتر به مدیران سایت در مورداستفاده از تغییر مسیرهای مخفیانه یادآوری نماید.
گوگل نوشت: همان‌طور که در هرزنامه وب گزارش 2015 ذکر شد، گزارش‌ها اسپم از کاربران، بخش مهمی از تلاش‌های مبارزه با هرزنامه ماست. آن‌ها به ما در صدورهای سطحی که کاربران را ناامید می‌کند کمک می‌کنند- مانند روند تغییر مسیر کاربران تلفن همراه وب‌سایت‌ها به سایر وب‌سایت‌ها، اغلب به دامنه‌های هرز. گوگل برای مبارزه با این روند افزود:«ما در حال اتخاذ اقدام در سایت های هستیم که به‌طور نامحسوسی تغییر مسیر کاربران را بدین طریق صورت می‌دهند.
تغییر مسیرهای مخفیانه هرگز چیز خوبی نیست و گوگل، وب‌سایت‌ها را برای تغییر مسیر کاربران به سایت هایی که آن‌ها انتظار ندارند از نتایج جستجوی خود به آن‌ها بروند جریمه کرده است. همین مورد برای کاربران یک دستگاه تلفن همراه و جستجو کننده در نتایج گوگل تلفن همراه برقرار است. گوگل می‌خواهد تا کاربر به سایت برسد که انتظار دارد در نمایش های جزئی گوگل نشان داده شود.

در اینجا توضیحی از این رفتار نشان داده می شود:

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند | سایت سازان

گوگل افزود که اگر سایت شما تحت تاثیر این مورد قرارگرفته است، این مقاله در مورد تشخیص و خلاص شدن از تغییر مسیرهای مخفیانه تلفن همراه می باشد آن را بخوانید واز مطالی آموزنه آن استفاده کنید.
https://support.google.com/webmasters/answer/6388720
ما در فرآیند کسب جزئیات بیشتر از گوگل در مورد این اعلان هستیم.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید