طراحی سایت در تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
۰۹۱۲۰۱۹۹۳۸۶   ۰۲۱۸۸۴۷۱۵۲۱

گوگل خبر بروزرسانی الگوریتم پنگوئن 4 را تایید کرد

گوگل تایید کرد که Google Penguin 4 به بهره برداری رسید

گوگل خبر بروزرسانی الگوریتم پنگوئن ۴ را تایید کرد که به‌صورت بلادرنگ عمل می‌کند، همان‌طور که می‌دانید الگوریتم Penguin یک بخش از هسته الگوریتم اصلی گوگل است که در رتبه‌بندی تاثیر دارد . ممکن است که شما با الگوریتم Penguin گوگل آشنایی مختصری داشته باشید اما به‌احتمال‌قوی چیزی از بلادرنگ بودن نمی‌دانید.
با این کار داده‌های الگوریتم Penguin به‌روز شده و به‌صورت بلادرنگ درمی‌آیند، و لذا تغییرات ممکن است بسیار سریع قابل‌مشاهده باشند . الگوریتم Penguin پس از به‌روز شدن جنبه‌های جدیدی نیز پیداکرده است. برای مثال در هنگام برخور با یک اسپم به‌جای ایجاد تغییر در کل سایت تنها تغییرات بر روی سیگنال مربوط به اسپم انجام می‌شود.
این مسئله برای وب مستر ها بسیار حائز اهمیت است که تنها صفحاتی که در آن‌ها سیگنال‌های اسپم زیادی وجود دارند را تحت تاثیر قرار می‌دهد و صفحات دیگر با این مسئله دچار مشکل نمی‌شوند. الگوریتم Penguin بلادرنگ به وب مستر ها این امکان را می‌دهد که سایت‌های خود را سریع‌تر بهبود دهند. این الگوریتم قادر است که به‌طور هم‌زمان لینک‌هایی که اسپم هستند را به‌صورت مداوم جریمه کند.

تاریخچه تغییرات الگوریتم Penguin

 

  • Penguin1 : 24 آوریل ۲۰۱۲
  • Penguin2 : 26 می ۲۰۱۲
  • Penguin3: 5 اکتبر ۲۰۱۲
  • Penguin4: 22 می ۲۰۱۲ (AKA: Penguin 2.0)
  • Penguin5: 4 اکتبر ۲۰۱۳ (AKA Penguin 2.1)
  • Penguin6: به‌روز رسانی ان از ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴ (AKA Penguin 3.0)
  • Penguin7: 23 سپتامبر ۲۰۱۶ (AKA Penguin 4.0)

بر اساس آنچه گوگل تائید کرده است Penguim 4 آخرین به‌روزرسانی است و بعدازآن بروز رسانی دیگری وجود ندارد.
این‌طور به نظر می‌رسد که تغییرات الگوریتم بسیار جزئی می‌باشند، اما با توجه به آنکه الگوریتم Pengin در حال حاضر بلادرنگ شده است این مسئله اندکی زمان می‌برد تا قابلیت‌های آن برای کاربران آشکار گردد.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید