طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

یافتن ایمیل دیگران در کمتر از 60 ثانیه!

یافتن ایمیل دیگران در کمتر از 60 ثانیه!

یافتن ایمیل دیگران در کمتر از 60 ثانیه! احتمالا این کار به نظر شما غیرممکن می آید و یا شاید اهمیت آن را ندانید. در دنیای امروز که همه ی فعالیت های انسان متکی بر اینترنت و فضای مجازی شده است ، یکی از بهترین و کامل ترین راه های ارتباطی ایمیل ها هستند. معمولا ایمیل افراد را از خودشان می گیریند و به دست آوردن آن از طریق دیگر کاری غیر ممکن و سخت می باشد. برای بیان اهمیت یافتن ایمیل افراد هم می توانیم به نکات زیادی اشاره کنیم ، از جمله بازاریابی و همچنین سئو و بهینه سازی ! برای آشنایی بیشتر با اهمیت و نحوه ی انجام این کار ، این مطلب از تیم حرفه ای طراحی سایت ما را کامل مطالعه بفرمایید.

1) LinkedIn و شکار آدرس ایمیل

لینکدین یکی از ابزارها برای یافتن آدرس ایمیل افراد است. بر اساس گزارش Statista در حال حاضر بیش از 450 میلیون کاربر در حال استفاده از لینکدین هستند. یافتن آدرس ایمیل از طریق لینکدین کار آسانی است که شما می توانید طی دو مرحله آن را به انجام برسانید.
برای شروع و در گام اول به لینکدین رفته و در قسمت جستجوی پیشرفته‌ی آن نام شرکتی که فرد موردنظر شما در آن فعالیت می‌کند را جستجو کنید. شما با فهرستی از افراد که با این شرکت در ارتباط هستند مواجه خواهید شد. با توجه به بزرگی شرکتی که جستجو کردید ، می‌توانید از یک عنوان یا کلمه کلیدی در عنوان جستجو استفاده کنید تا نتایج جستجو دقیق‌تر شود. برای مثال اگر به دنبال شخصی هستید که در بخش سرمقاله نویسی فعالیت می‌کند، می توانید از کلمه کلیدی “editor” در عنوان جستجو استفاده کنید.

linkedin-advanced-sitesazan
حالا به سراغ گام دوم بروید. اگر می‌خواهید آدرس ایمیل اشخاص را در فلش دریافت کنید، توصیه می‌شود که به Email Hunter رفته و Chrome extension آن را دانلود کنید. این extension برای 150 درخواست در ماه رایگان بوده و با لینکدین ادغام‌شده است. با کلیک روی پروفایل شخص موردنظر ، در کنار عکس پروفایل این شخص یک دکمه قرمزرنگ ظاهر خواهد شد که می توانید در تصویر زیر ببینید.

email-hunter-sitesazan

روی این دکمه کلیک کنید و ایمیل موردنظرتان را دریافت کنید.

email-hunter-email-sitesazan

درصد نتیجه بخشی Email Hunter بسیار بالا بوده و برای یافتن ایمیل اکثر شرکت‌های بزرگ به‌خوبی کار می‌کند.

2) Followerwonk و Viola Norbert

اگر استفاده از لینکدین موفقیت‌آمیز نبود، می‌توانید Followerwonk و Viola Norbert را امتحان کنید. Followerwonk یکی از ابزار های سایت MOZ است که در توییتر فعال است و ویژگی‌های بسیار زیادی برای بازاریابان دارد، اگرچه MOZ اعلام کرده که دیگر بر روی Followerwonk سرمایه‌گذاری نخواهد کرد ، اما امیدواریم که قابلیت های آن پابرجا بماند. یک ویژگی ساده و درعین‌حال قدرتمند Followerwonk این است که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق bios توییتر به جستجو بپردازید و به‌سرعت شخصی که می‌خواهید را بیابید.
برای این مثال می‌خواهیم از کلمه کلیدی “director” همراه با آدرس صفحه ی “goamplify.co.uk” برای یافتن سریع پروفایل شخص موردنظر استفاده کنیم.

followerwonk-sitesazan
وقتی که نام کامل شخص مورد نظر را یافتید، اسم این شخص را در Voila Norbert کپی کنید. Voila یک ابزار قدرتمند است که می‌تواند با دقتی بالا شما را در یافتن ایمیل دیگران و  ایمیل شرکت‌ها یاری کند.

viola-sitesazan

این کار اصلا مشکل نیست و شما فقط به یک جستجوی ساده نیاز دارید و آسان تر از آن که فکرش را بکنید به هدفتان می رسید.

3) اپراتور جستجوی گوگل

گاهی اوقات همه‌ی ما تمایل داریم تا از میانبرها استفاده کنیم و خب چه چیزی بهتر از استفاده از اپراتور جستجوی گوگل می‌تواند در پیداکردن صفحات وب و اطلاعات تماس کمک‌کننده باشد؟! ترکیب کردن دامنه و نام شخص موردنظر و یک کلمه کلیدی مرتبط در اپراتور جستجو می‌تواند بهترین راه یافتن ایمیل اشخاص باشد. به سایت گوگل رفته و مثال‌های زیر را جستجو کنید:

  • site:companywebsite.com + “name” + contact
  • site:companywebsite.com + “name” + email

برای نتیجه گرفتن از این راه ، اطلاعات تماس افراد مرتبط باید در دامنه منتشرشده باشد. در صورت وجود اطلاعات ، گوگل فورا صفحه‌ای که شما به دنبال آن هستید، به همراه اطلاعات تماس مرتبط را برای شما نمایش خواهد داد.

4) تست کننده ایمیل

اگر یک آدرس ایمیل دارید اما مطمئن نیستید که این آدرس صحیح باشد، می‌توانید صحت آن را توسط Mailtester بررسی کنید.

mailtester-sitesazan

Mailtester معمولا به‌خوبی نشان خواهد داد که یک ایمیل معتبر است یا خیر؛ اما این ابزار به طریقه راه‌اندازی سرور ایمیل وابسته است. در بعضی موارد، سرور ایمیل اعتبار سنجی ایمیل را مسدود کرده و به‌صورت زردرنگ آن را هایل‌هایت می‌کند. در این موارد شما نمی‌توانیدوجود و یا عدم وجود ایمیل مورد نظرتان را از این طریق چک کنید. اگر نتیجه بارنگ قرمز به نمایش دربیاید به این معنی است که ایمیل واردشده وجود ندارد. در بیشتر موارد هم‌ رنگ آن سبز بوده و به معنی سلامت آدرس واردشده است.

5) All My Tweets

All My Tweets به شما این امکان را می‌دهد که تا 3200 توییت اخیر یک پروفایل را در یک صفحه‌نمایش دهید.

all-my-sitesazan

وقتی به دنبال توییتر فرد موردنظرتان هستید، CTRL + F را زده و کلمه کلیدی ” email” یا ” @examplesite.com” را جستجو کنید. این کار در جستجو میان صفحات توییتر و یافتن آدرس ایمیل کمک زیادی به سریع انجام شدن کارتان می کند.

 

all-my-tweets-sitesazan6) استفاده از تلفن

یک راه ساده و هوشمندانه برای یافتن ایمیل دیگران ، استفاده از شماره تماس آن هاست. اگر شماره تلفن فرد موردنظر را در اختیاردارید می‌توانید از شخص بخواهید تا آدرس ایمیل خود را در اختیارتان قرار دهد. اما بهتر است این کار را به‌صورت غیرمستقیم انجام دهید. برای مثال اگر مطلب جالبی دارید که می‌تواند برای مخاطبان شخص موردنظر هیجان‌انگیز باشد یا محصولی که دیدن آن شخص را هیجان‌زده خواهد کرد ، می‌توانید آن‌ها را با دریافت آدرس ایمیل به آن شخص ارسال نمایید. توصیه می‌کنیم که اگر بهانه‌ ی لازم را برای تماس ندارید ، عجله نکنید. خود را در جایگاه او فرض کرده و به پیشنهاد خود کمی فکر کنید.

کاربران گرامی امیدواریم این مطلب از سایت سازان با عنوان یافتن ایمیل دیگران در کمتر از 60 ثانیه! برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شماست. برای مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقام نمایید.