طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

۶ راه کاربردی برای افزایش سرعت تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو

۶ راه کاربردی برای افزایش سرعت تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو

۶ راه کاربردی برای افزایش سرعت تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو را در این مطلب برای شما بیان خواهیم کرد تا بتوانید تاثیر بهتر و سریع تری از بک لینک ها بگیرید. در مطلب قبلی به این موضوع پرداختیم که؛ چقدر طول میکشد تا تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو ظاهر گردد ؟ و عوامل موثر بر این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم. حالا در این مطلب به عواملی که به بهبود سرعت تاثیر بک لینک ها کمک می کنند خواهیم پرداخت.

بررسی لینک ها

یک سیستم بررسی لینک که خوب باشد آنی است که بلاگ های جدید را از سایت های قدیمی و قوی که سال ها رتبه های برتر را در اختیار داشته اند جدا کند! داشتن تعداد زیادی از لینک ها خوب است اما شما باید بتوانید آن ها را حفظ کنید! برای آن که بک لینک هایتان را تحت نظر داشته باشید و آن ها را از دست ندهید باید یک سیستم بررسی لینک داشته باشید تا در صورت پایین آمدن قدرت و کیفیت لینک هایتان نسبت به بهبود آن ها اقدام کنید. یکی از ابزارهای خوب در این زمینه ابزار Monitor Backlinks از سایت MOZ است. برای آشنایی با ابزارهای بیشتر برای این کار می توانید در گوگل جستجو کنید.

رد کردن اسپم ها!

سئوی منفی به معنای استفاده از راهکارها و روش هاییست که گوگل آن ها را ممنوع اعلام کرده و در سئوی سایت شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. در برخی مواقع رقبای شما از این فلسفه بر علیه شما استفاده خواهند کرد و لینک ها و روش های سئوی منفی را برای شما انجام می دهند تا تاثیرات بد و منفی برای شما ایجاد کنند. برای جلوگیری از این مسئله و آسیب ندیدن از این حیله ی رقبا می بایست لینک های بد و اسپم ها را از پروفایل بک لینک هایتان پاک کنید.

برای آشنایی بیشتر با سئوی منفی و راهکارهای مقابله با آن این مطلب از سایت سازان را بخوانید: سئوی منفی و راه حل های تشخیص و حل آن

با حرفه ای ها کار کنید

یک استراتژی درست و مناسب برای سئو و لینک سازی باید در نظر گرفته شود. علاوه بر آن نباید خیلی عجول باشد و نباید وعده های سئو و لینک سازی و نتیجه گرفتن در زمان بسیار کوتاه را باور کنید. کمپین و نقشه ی کار شما در سئو باید بسیار دقیق و درست باشد! اگر مسیر و روش های درستی را انتخاب نکنید، پیامدهای منفی و بد آن گریبان شما را خواهد گرفت و هرچه برند و شرکت شما بزرگ تر باشد ضرر و آسیب بیشتری از آن خواهید دید.

در هنگام انتخاب تیم یا فرد مورد نظر برای سئو و لینک سازی دقت کافی را داشته باشید و زمان بندی و مراحل اصلی کار را در اولویت قرار دهید تا بتوانید برای استفاده از سایتتان برنامه ریزی داشته باشید.

Guestographics

شما باید برای مهمان هایتان ارزش قائل شوید. مهمان های شما در واقع کاربران و بازدیدکنندگان سایتتان هستند که کلید موفقیت شما در دستان آن ها است! شما می بایست محتوای زیاد و با کیفیتی را داشته باشید و به صورت هدفمند و با برنامه آن ها را گسترش و توسعه دهید. در این بین می توانید با بهبود بخشیدن آن ها و روش های ارائه ی جدید، انتشار مطالبتان توسط کاربران را ساده تر کنید لینک و راه های دسترسی به سایتتان را در آن ها قرار دهید تا کاربران با انتشار مطالبتان، سایت شما را نیز تبلیغ کنند.

به عنوان مثال ساخت یک اینفوگرافی در موضوع دلخواه کاربران سایتتان و ارائه ی آن همراه با یک متن کوتاه و لینک سایتتان می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد.

همیشه در نظر داشته باشید که این کیفیت کار و مطالب شماست که باعث پیشرفتتان می شود پس تمرکز و تلاش اصلی خود را بر روی کیفیت کارتان بگذارید.

کیفیت مهم تر از کمیت است!

ما در این مطلب به بالا بردن بازدهی بک لینک ها پرداخته ایم و یکی از مهم ترین مسائل در این زمینه، کیفیت بالای لینک های شماست! همانطور که در مطلب قبلی با عنوان چقدر طول میکشد تا تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو ظاهر گردد ؟ بیان کردیم که بهتر است 5 لینک در سایت های معتبر و مرتبط داشته باشید تا 100 لینک در سایت های ضعیف، در اینجا هم این نکته را تکرار می کنیم! همچنین در نظر داشته باشید که لینک شما در کدام بخش از سایت ها قرار می گیرد. بهتر است در صفحه ی اصلی و در مطالب پر بازدید سایت های بزرگ و معروف حضور داشته باشید.

پیگیری و بررسی لینک ها

اگر می خواهید از سئو و استراتژی لینک سازی های خود نتیجه کافی را بگیرید باید کارها و نتایج را بررسی کنید. شما باید زمان و مکان هر لینک را ببینید و تغییرات آن را بررسی کنید تا ببینید چقدر پیشرفت داشته اید و چه اقداماتی را باید برای آینده انجام دهید. شما با بررسی کار خود حتی می توانید انتخاب کلمات کلیدی و تاثیر سیاست تولید محتوای خودتان را هم مورد بررسی قرار دهید و نتایج آن را نیز ببینید.

به طور کلی و در یک بیان ساده شما می بایست کیفیت مطالب، کیفیت و ساختار لینک ها و تاثیراتی که بر بازدیدکنندگان و بازده سایتتان گذاشته شده است را بررسی کنید و برای بهبود هر چه بیشتر آن ها تلاش کنید.

در اینجا این مطلب با عنوان ۶ راه کاربردی برای افزایش سرعت تاثیر بک لینک ها در نتایج جستجو به پایان رسید و امیدواریم شما عزیزان مثل همیشه از ما راضی بوده باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید