طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

10 ابزار رایگان بازاریابی محتوا

10 ابزار رایگان بازاریابی محتوا

10 ابزار رایگان بازاریابی محتوا

با توجه به مطالعات موسسه بازاریابی محتوا، 77 درصد از بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند، اما تنها 37 درصد از آن‌ها اعتقاددارند که این کار برایشان موثر است.این بدین معناست که 40 درصد بقیه که بخش عظیمی را تشکیل می‌دهند بازاریابی محتوا را قبول ندارند.
این اعداد احساس صاحبان شرکت‌ها را نشان می‌دهد. 77 درصد یعنی اینکه آن 40 درصدی هم که به بازاریابی محتوا اعتقادی ندارند اما از آن استفاده می‌کنند، می‌دانند که بازاریابی محتوا کار می‌کند اما طریقه استفاده از آن را بلد نیستند.
بنابراین چگونه می‌شود با استفاده از روش‌های درست بازاریابی وقت و هزینه‌مان را تلف نکنیم؟

10 ابزار رایگان بازاریابی محتوا | سایت سازان

این 10 ابزار رایگان در این زمینه راهنمایی‌تان می‌کنند.

ویرایشگر Hemingway

این ویرایشگر کمک می‌کند که محتوای سالم و بدون عیب و نقصی را به‌سادگی به اشتراک بگذارید. اصل کار این ویرایشگر آسان ساختن محتواهای پیچیده است. اگر نویسنده خوبی نیستید این ویرایشگر کمک زیادی به شما می‌کند.

Grammarly

ویرایش کار خودتان کمی مشکل است،این برنامه برای دیدن اشتباهات شما ساخته‌شده است چراکه مغز انسان تمایل به دیدن اشتباهات چیزی که خودش نوشته است ندارد. این برنامه در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می‌شود و اشتباهات دستور زبانی شمارا متذکر می‌شود.

Buffer

هنگامی‌که پست‌های خود را آماده کردید، نیاز است که آن‌ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه به‌آسانی این کار را برای شما انجام می‌دهد. فقط کافی است روز و ساعتش را مشخص کنید تا پست شما سر زمان اعلام‌شده در سایت‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی منتشر شود.این برنامه هم دو نسخه رایگان و پولی دارد اما نسخه رایگان به‌خوبی نسخه پولی نیست.

URL ساز گوگل

URL ساز گوگل به شما اجازه می‌دهد که URL های ردیابی بسازید، با این برنامه می‌توانید در طراحی سایت خود شبکه‌های اجتماعی تبلیغات  را قرار دهید . این برنامه یکی از استراتژی‌های موثر در بازاریابی است که راه موفقیت شمارا هموار می‌کند.

ژنراتور ایدهطراحی سایت

“پیش رفتن با ایده‌ها بسیار سخت است” من این جمله را از خیلی‌ها شنیده‌ام. حقیقت این است که ایده‌ها سحر و جادو نیستند! آن‌ها پرواز نمی‌کنند و فقط نیاز به کمی کاردارند. ژنراتور ایده این کار را برای شما آسان می‌کند. فقط موضوع خود را وارد کنید تا این ژنراتور عناوین را برای شما ردیف کند.

Buzzsumo

این ابزار به شما کمک می‌کند تا موضوعاتی را که بیشترین اشتراک‌گذاری را داشته‌اند پیدا کنید، ببینید مردم این روزها در مورد چه صحبت می‌کنند و به چه موضوعی علاقه بیشتری نشان می‌دهند. بله همه این کارها را این ابزار انجام می‌دهد.
عنوان تجزیه‌وتحلیل شرکت زمان‌بندی
اگر می‌خواهید مردم مایل به اشتراک‌گذاری مطالب شما شوند باید از عناوین مناسب استفاده کنید، این تجزیه‌وتحلیل عناوین یک شگرد است که عناوین جذاب را برای شما به نمایش دربیاورد.

IFFT

ایجاد محتوای باکیفیت بالا تنها نیمی از نبرد است،پس‌ازآن باید مطمئن شوید که مردم آن را می‌خوانند. IFFT زندگی شمارا بسیار ساده‌تر از قبل می‌کند،از این طریق که امکان اتصال شمارا به تمام برنامه‌ها فراهم می‌کند.برنامه‌هایی که می‌توانید به‌صورت خودکار به اشتراک بگذارید یا از تمام کسانی که ایده جدیدی دارند استفاده کنید.

Canva

آیا می‌خواهید تصاویر زیبا درر طراحی سایت خود بسازید؟Canva جایی است که باید بروید. در اینجا تصاویری وجود دارند که می‌توانید به‌صورت رایگان از آن‌ها استفاده کنید. یا می‌توانید با هزینه کم یک یا دودلاری قالب خود را به‌روزرسانی کنید تا تصاویر را در آن نگهداری کنید. به این طریق هر بار که نیاز به تصاویر موردنظرتان داشته باشید به‌راحتی آن‌ها را دانلود می‌کنید.

Easel.ly

موضوعات مختلفی از محتواها وجود دارد که به‌آسانی می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید، ازجمله اینفوگرافیک. شما قادر خواهید بود که تمام چیزی که برای انتشار نیاز دارید به‌آسانی دریافت کنید.

غذای آماده

ایجاد محتوای باکیفیت بالا نیاز به بودجه عظیمی ندارد، فقط کافی است که به کاربران متعهد باشید و مطالب باکیفیتی آماده کنید. آیا ابزار رایگان دیگری می‌شناسید که در این امر یاری‌دهنده باشد؟ اگرمی شناسید لطفا در بخش نظرات اعلام کنید.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید