طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

باوجودآنکه در سال‌های اخیر گوگل تمرکز خود را از روی کلیدواژه‌ها برداشته و معطوف ماهیت عبارات جستجو کرده است اما جستجوی کلیدواژه‌ها همچنان یک بخش مهم و سرنوشت‌ساز از سئو است.
با معرفی Hammingbird در سال 2013 توسط گوگل سوال‌های زیادی برای طراحان سایت درباره ارزش کلیدواژه‌ها و جستجوی کلیدواژه‌ها به وجود آمد. تغییر رویه گوگل و انتقال یافتن تمرکز گوگل از کلیدواژه‌ها به ماهیت مطلب موجب شد که بسیاری افراد گمان کنند که باید دست از جستجوی کلیدواژه‌ها بردارند و این پروسه سخت و زمان‌بر را کنار گذاشتند، اما بسیاری دیگر همچنان شک داشتند که مبادا جستجوی کلید‌واژه‌ها ارزش صرف وقت را داشته باشد.
بااین‌وجود اگر ما فرض کنیم که Hammingbird باعث شده است که گوگل دیگر کلیدواژه‌ها را بررسی نکند و یا فرض کنیم که کاربران دیگر با استفاده از کلیدواژه‌ها در اینترنت جستجو نمی‌کنند و جستجوی کاربران بیشتر به‌صورت صوتی شده است، پس باید کلیدواژه‌ها را کنار بگذاریم. درست است؟ نه! اشتباه است.
پیشگویی‌های انجام‌شده در این زمینه، تاکید دارند که به‌زودی تمامی شاخه‌های مرتبط با بازاریابی وب از بین خواهند رفت، اما من به شما می‌گویم که این مسئله حقیقت ندارد و درزمینه جستجوی کلید‌واژه‌ها به شما اطمینان می‌دهم که کلیدواژه‌ها به همان اندازه که در سال 2012 بااهمیت و حیاتی بودند امروز نیز بااهمیت هستند و شاید حتی بتوان گفت که امروز بیش از قبل بااهمیت و سرنوشت‌ساز هستند.
مطمئن باشید که من نه ابزار جستجوی کلید‌واژه‌ای دارم که بخواهم آن را بدین طریق تبلیغ کرده و به شما بفروشم و نه قصد دارم که برای یک کمپانی تبلیغات کنم. هدف من از نوشتن این مقاله آن است که این تصور غلط درباره سئوی جدید و بی‌اهمیت بودن کلیدواژه‌ها در روش‌های جدید سئو را از ذهن شما پاک‌کنم و تصورات درست‌تری را جایگزین آن نمایم.

1- تسلط موضوعی

بهترین راه برای به دست آوردن تسلط کافی به یک موضوع، جستجوی کلیدواژه‌های آن موضوع است. زمانی که شما قصد دارید که یک مقاله بسیار جذاب و یا یک مجموعه مقالات بسیار جذاب ایجاد کنید، جستجوی کلیدواژه‌ها تمامی ظریف‌کاری‌ها و جزییات آن مطلب را برای شما روشن می‌سازد و همچنین برای شما مشخص می‌کند که کاربران و کسانی که این موضوع را در اینترنت جستجو می‌کنند بیشتر به چه مطالبی در این زمینه علاقه‌مند هستند.
جستجوی کلیدواژه‌ها نه‌تنها می‌تواند برای نوشتن محتوای مربوط به محصولات و خدمات ارائه‌شده توسط وب‌سایت شما، به شما کمک کند، بلکه می‌تواند شمارا در نوشتن تمامی مطالب اعم از پست‌های وبلاگ، کتاب‌های الکترونیکی، اینفوگرافیک‌ها و … یاری کند.

2- پاسخ به سوالات حیاتی

بخش عمده‌ای از تسلط موضوعی را توانایی پاسخ‌گویی به سوالات حیاتی کاربران درباره یک مطلب تشکیل می‌دهد. وب‌سایت‌های خوبی مثل Quora و Clarity از انواع وب‌سایت‌هایی هستند که در آن‌ها کاربران سوالاتی را مطرح می‌کنند و پاسخ‌های مناسب با سوالاتشان دریافت می‌نمایند. مردم همواره سوالات خود را از موتورهای جستجوگر می‌پرسند و این مسئله فرصت خوبی را برای شما فراهم می‌کند تا با پاسخ دادن به سوالات آن‌ها خود را به آن‌ها بشناسانید.
عبارات کلیدی سوالی به دلیل کم بودن حجم جستجوی آن‌ها در حال منسوخ شدن هستند اما شما اگر می‌خواهید سایت خود را بهینه کنید و به دنبال جذب ترافیک بیشتر هستید، این عبارات جستجوی سوالی را نادیده نگیرید و از آن‌ها پلی برای موفقیت خود بسازید؛ زیرا آن‌ها می‌توانند ستون اصلی و چهار چوب محتوای شما را تشکیل دهند.

 

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

3- مقاوم‌تر ساختن محتوای موجود

شما می‌توانید همواره محتوای موجود در طراحی وب‌ سایت خود را بهبود دهید. این طور نیست؟ استفاده از کلیدواژه‌ها امکانات زیادی را برای بهبود دادن محتوای موجود در وب‌سایت شما ایجاد می‌کند. فرقی ندارد که این محتوا در وب‌سایت شما باشد و یا در وبلاگ و یا هر جای دیگری.
من به شما پیشنهاد نمی‌کنم که مجددا بر روی محتواهای قدیمی خود کارکنید و در آن‌ها کلیدواژه‌های جدیدی اضافه کنید تا بتوانید در رتبه‌بندی نتایج بهتری کسب کنید. نه منظور من چیز دیگری است. من به شما پیشنهاد می‌کنم که از جستجوی کلیدواژه‌ها برای بهبود دادن مطلبتان از لحاظ عمقی و محتوایی استفاده کنید. شناسایی کلیدواژه‌های جدید درباره یک موضوعی که شما پیشتر درباره آن محتوایی ایجاد کرده‌اید به شما کمک می‌کند که نقاط ضعف مطلب را با اضافه کردن مطالب جدید به آن بهبود دهید و اطلاعات جدیدی به مطلب قدیمی خود اضافه کنید که هم موجب تکامل آن مطلب گردد و هم کاربران زیادی را به خود جذب کند.
به خاطر داشته باشید که کلید‌واژه‌های محبوبی که حجم جستجوی زیادی را به خود اختصاص می‌دهند، دائما تغییر می‌کنند. کلماتی و کلیدواژه‌هایی که سال گذشته اصلا در جستجوها استفاده نمی‌شدند ممکن است در سال آینده بسیار محبوب و مورد توجه بشوند. جستجوی کلیدواژه‌ها به شما کمک می‌کند تا دائما کلیدواژه‌های محبوب را شناسایی نمایید و بر حسب آن‌ها به‌روزرسانی‌هایی در مطالب وب‌سایتتان ایجاد کنید. این کار کمک می‌کند که محتوای طراحی سایت شما دائما به‌روز و مطابق با خواسته کاربران در همان زمان باشد.

4- داشتن درک صحیحی از مشتریان

هر شغل و حرفه‌ای برای خود زبان مخصوص به خود را دارد که زبان آن صنف و یا آن تجارت نامیده می‌شود. در زبان مخصوص به هر صنف واژگان و عبارات مشخصی وجود دارد مثلا نام مربوط به هر محصول و یا سرویس که در آن صنف ارائه می‌شود نام بخصوصی است که در میان افراد آن صنف شناخته‌شده است؛ اما زمانی که شما از زبان مربوط به حرفه خود استفاده می‌کنید بسیاری از افراد غیر متخصص که اطلاعات کمی راجع به شغل و حرفه شما دارند متوجه مفهوم گفتار شما نمی‌شوند.
جستجوی کلیدواژه‌ها به شما کمک می‌کند بدانید که در توضیحات مربوط به یک محصول چه چیزهایی باید بنویسید و همچنین بسیاری از مشکلات کاربران را نیز برای شما آشکار می‌کند. اگر شما در توضیحات مربوط به سرویس‌ها و محصولات خود از زبان مخصوص به صنف خود استفاده کنید فرصت برقرار کردن ارتباط با بسیاری از کاربران را از دست خواهید داد. در واقع با این کار شما بخش عمده‌ای از کاربران اینترنت را از دست خواهید داد زیرا تعداد بسیار محدودی از کاربران در شغل شما حرفه‌ای هستند و زبان شما را متوجه می‌شوند اما بخش عمده آن‌ها درک اندکی نسبت به گفتار شما دارند.
جستجوی کلید‌واژه‌ها برای شما این امکان را فراهم می‌کند که ببینید کاربران با چه کلمات و عباراتی محصولات و سرویس‌های شما را جستجو می‌کنند و بتوانید محتوای خود را به زبانی بنویسید که برای کاربران شما قابل درک باشد تا بتوانید کاربران بالقوه خود را بالفعل کنید. این کار چرخه یادگیری را برای کاربران آسان‌تر می کند و موجب می‌شود که شما تعاملات بهتری با کاربران خود برقرار کنید.

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

5- تقویت امکان دستیابی به مطالب در وب‌سایت

یکی از اولین خواسته‌های تمامی مشاغل و تجارت‌ها از طراحان وب‌سایتی که با آن‌ها کار می‌کنند و یک وب‌سایت را برای آنها ایجاد می‌کنند آن است که امکان دستیابی به مطالب را در وب‌سایت آن‌ها تسهیل کنند. این کار با جستجوی کلیدواژه‌ها امکان‌پذیر است. ما نه تنها از جستجوی کلیدواژه‌ها برای ایجاد صفحات جدید محتوا بر اساس نیاز کاربران و جستجوهای آن‌ها می‌توانیم استفاده کنیم بلکه باید از جستجوی کلید‌واژه‌ها برای تقویت امکان دستیابی به مطالب در یک وب‌سایت استفاده نماییم.
این کار گام دیگری در جهت درک زبان کاربران و ایجاد یک تفاهم و درک مشترک میان شما و کاربران برای پاسخگویی صحیح به نیاز کاربران است. زمانی که بازدیدکنندگان به وب‌سایت شما مراجعه می‌نمایند باید امکانی فراهم شود تا آن‌ها بتوانند مطلبی را که به دنبال آن هستند به‌سادگی بیابند.
زمانی که آن‌ها عبارات و کلماتی را در طراحی سایت شما ببینند که برایشان بیگانه است و آن‌ها شناخت و درکی از این عبارات ندارند جستجو در سایت شما برای آنها مشکل خواهد شد و کاربران برای پیدا کردن مطلب مورد نظرشان نیاز به‌صرف زمان بیشتری دارند. این مساله ممکن است موجب شکست وب‌سایت شما شود زیرا کاربران از این رویه خسته شده و وب‌سایت شما را ترک می‎‌کنند تا به دنبال محلی بگردند که در آن مطالب مورد نظر را راحت‌تر بیابند.

6- جستجوی سرویس‌ها و محصولات جدید

اگر در هنگام جستجوی کلیدواژه‌ها دامنه جستجوی خود را خیلی محدود نکنید و تنها نیاز امروز خود را در نظر نگیرید بلکه راه را برای ایجاد ایده‌های جدید برای روزهای آینده خود نیز باز بگذارید به نتایج ارزشمندی دست خواهید یافت. با گسترش دامنه جستجوهای خود شما می‌توانید کلید‌واژه‌هایی را بیابید که به گسترش فعالیت و تجارت شما کمک کنند و زمینه‌های جدیدی که شما می‌توانید در آن محصولات و یا خدماتی را ارائه کنید برای شما آشکار سازد.
من شخصی را می‌شناسم که چند سال پیش یک وب‌سایت برای فروش کیف ایجاد کرده بود، روزی در هنگام جستجوی کلیدواژه‌ها متوجه شد که کاربران در جستجوهای خود کلید‌واژه کیف لپ‌تاپ را بسیار استفاده کرده‌اند و این مساله شاخه جدیدی را در تجارت او ایجاد کرد که تا آن روز اصلا به آن فکر نکرده بود و اصلا بر روی آن شاخه هدف‌گذاری نکرده بود و شناسایی آن شاخه موجب توسعه تجارت او شد.
جستجوی کلیدواژه‌ها می‌تواند برای شما فرصت‌ها و موقعیت‌های جدید و بسیار ارزشمندی فراهم نماید و شما را با محصولات و سرویس‌های مرتبط با حرفه شما که تابه‌حال به آن‌ها فکر نکرده‌اید و روی آنها هدف‌گذاری نکرده‌اید آشنا کند. این بدان معنی نیست که شما می‌توانید با جستجوی کلید‌واژه‌ها سریعا محصولات جدید را شناسایی کرده و بر روی آنها متمرکز شوید اما می‌توانید این محصولات را در ذهن خود نگه‌دارید و زمانی که تصمیم گرفتید تجارت خود را توسعه دهید از این ایده‌ها استفاده کنید.

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

7- شناسایی کلیدواژه‌هایی که حجم جستجوی زیادی را به خود اختصاص می‌دهند

زمانی که صحبت از حجم ترافیک و جذب حجم عظیمی از ترافیک به میان می‌آید هیچ چیز مهمتر از شناسایی کلید‌واژه‌هایی که کاربران بیشتر از همه آنها را جستجو کرده‌اند و یا حجم جستجوی عظیمی را به خود اختصاص داده اند، وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که بهینه‌ سازی یک وب‌سایت برای کلید‌واژه‌هایی که کسی آن‌ها را جستجو نمی‌کند فایده‌ای ندارد.
سئو یک وب‌سایت برای کلید‌واژه‌هایی که حجم جستجوی زیادی را به خود اختصاص می‌دهند برای شما این امکان را فراهم می‌کند که ترافیک زیادی را به وب‌سایت خود جذب کنید و همین مساله جذب ترافیک چهار چوب اصلی یک تجارت را تشکیل می‌دهد. محتاط باشید! باوجودآنکه حجم جستجوی یک عبارت بسیار با اهمیت است، اما تنها عامل تاثیرگذار نیست شما در هنگام انتخاب یک کلید‌واژه برای بهینه‌سازی وب‌سایت باید این مساله را نیز در نظر بگیرید که چه مقدار از ترافیک جذب‌شده توسط این عبارت، ترافیک مفید هستند، پس همواره در کنار عامل حجم ترافیک عامل کیفیت ترافیک را نیز برای یک کلیدواژه در نظر داشته باشید.

8- شناسایی موقعیت‌های طولانی مدت که در آن‌ها رقابت کمتری وجود دارد

در برخی مواقع موقعیت‌های بسیار سودآوری وجود دارند که در آن‌ها رقابت کمتری وجود دارد، این موقعیت‌ها مربوط به کلید‌واژه‌هایی است که حجم جستجوی آن‌ها کم است (عباراتی که حجم جستجویی را به خود اختصاص می‌دهند و حجم جستجوی آن‌ها صفر نیست تنها کمتر از سایر عبارات است)، عباراتی که حجم جستجوی آن‌ها زیاد است بسیار وسوسه‌انگیز هستند و افراد زیادی می‌خواهند وب‌سایت خود را برای چنین عباراتی بهینه کنند حال‌آنکه عباراتی که حجم جستجوی آن‌ها کمتر است، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند و افراد کمتری به سراغ آن‌ها رفته تا وب‌سایت خود را برای چنین کلماتی بهینه کنند از این‌رو رقابت بر سر آن‌ها کمتر است.
ازآنجایی‌که رقابت بر سر عباراتی که حجم جستجوی آن‌ها کمتر است، خیلی شدید نیست این عبارات می‌توانند برای شما یک فرصت بسیار مناسب برای تولید محتوا در زمینه‌ای که دیگران کمتر به آن روی آورده اند، باشند. علاوه بر این شما می‌توانید برای این عبارات در رتبه‌بندی نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر رتبه خوبی کسب کنید.

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

صرف زمان و هزینه برای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای عباراتی که حجم جستجوی کمی را به خود اختصاص می‌دهند می‌تواند در مجموع ترافیک بیشتری را نسبت به عباراتی که حجم جستجوی زیادی را به خود اختصاص می‌دهند برای وب‌سایت فراهم کند علاوه بر این این ترافیک در زمان کوتاه‌تری نسبت به ترافیک عبارات دارای حجم جستجوی بالا جذب خواهد شد.

9- افزایش نرخ کلیک‌های دریافتی از طریق SERP ها

ازآنجایی‌که سئو یک وب‌سایت برای کلید‌واژه‌ها تماما مربوط به ایجاد محتوا به زبان قابل درک برای کاربران است، پس این مساله بسیار حائز اهمیت است که شما به شکلی کلید‌واژه‌ها را مورد استفاده قرار دهید که کاربران را ترغیب کنید از میان تمامی نتایج نمایش داده‌شده در صفحه نتایج، بر روی وب‌سایت شما کلیک کنند.
اینجا جایی است که مساله استفاده از تگ عنوان و توضیحات متا مطرح می‌شود. به خاطر داشته باشید که زمان بهینه‌ سازی تنها به رتبه‌بندی در موتورهای جستجوگر فکر نکنید و فقط موتورهای جستجوگر را در نظر نگیرید، باید همیشه کاربران را نیز مد نظر داشته باشید و تگ‌های عنوان و توضیحات متا وب‌سایت خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که برای کاربران جذاب باشد و به‌گونه‌ای کاربر را جذب کند که از میان تمامی نتایج نما‌یش داده‌شده در صفحه نتایج جستجو و از میان تمامی رقیبان شما، کاربر وب‌سایت شما را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کند.

10- درک خواسته‌های کاربران

صرف نظر از دریافت کلیک بیشتر از کاربران برای وب‌سایتتان، شما باید به این مساله نیز توجه کنید که کاربران را دقیقا به همان صفحه‌ای برسانید که انتظار آن رادارند و نیاز آن‌ها را بر‌آورده می‌کند.
معمولا افراد جستجوی کلید‌واژه‌ها را ابزاری برای کشف عبارات مد نظر کاربران فرض می‌کنند اما این پروسه علاوه بر کشف عبارات باید برای درک عبارات و درک منظور کاربران نیز مورد استفاده قرار بگیرد. همواره جستجوی کلید‌واژه‌ها کاری است که منافع بسیاری را برای طراحان وب‌سایت‌ها به همراه خواهد داشت. زمانی که می‌خواهید یک کلیدواژه را برای بهینه‌سازی سایت خود مورد استفاده قرار دهید آن را در گوگل جستجو کنید و چند نمونه از لینک‌های پیشنهادی گوگل را بازکرده و محتوای آن را مطالعه کنید.
اگر محتوای تمامی لینک ها مشابه باشد و همگی مربوط به یک موضوع خاص باشند نشان دهنده آن است که در آن مطلب و برای آن عبارت جستجو گوگل کامل آگاه است که کاربران چه می‌خواهند، اما اگر برای یک عبارت جستجو نتایجی ارائه شود که تفاوت‌های بسیاری داشته باشند نشان دهنده آن است که گوگل دقیقا نمی‌داند که کاربران چه چیزی می‌خواهند و هنوز در مساله درک منظور کاربران در آن موضوع خاص دچار مشکل است.
زمانی که شما بتوانید هدف کاربران از جستجوی یک عبارت مشخص را دریابید و بدانید که کاربران دقیقا به دنبال چه مطلبی هستند، شما توانسته‌اید گام اصلی را در جهت موفقیت و ایجاد محتوای مناسبی که نیاز کاربران را پاسخ دهد، بردارید.

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

11- رساندن کاربران به مرتبط‌ترین مطالب و صفحات

شما تنها زمانی می‌توانید خواسته‌های کاربران را برآورده کنید و آن‌ها را دقیقا به همان سمتی که مد نظرشان است هدایت کنید که بدانید آن‌ها چه می‌خواهند و نیاز آن‌ها را درک کنید. وجود داشتن کلید‌واژه‌های یکسان در عبارات جستجوی مختلف کاربران بیان‌گر نیاز یکسان نیست، بلکه هر عبارت نیاز متفاوت و خواسته مجزایی را بیان می‌کند. شما باید ابتدا نیاز کاربران را به‌درستی درک کنید و براساس آن نیازها محتوای مرتبطی که بتواند آن نیاز را برطرف کند ایجاد کنید تا بتوانید در هر زمان به خواسته-های متفاوت کاربران پاسخ دهید.
برخی از کسانی که در اینترنت چیزی را جستجو می‌کنند تنها به هدف بررسی و کسب اطلاعات این کار را انجام می‌دهند، برخی به هدف خرید یک محصول و برخی دیگر تنها به‌دنبال روش‌ها و شیوه‌های انجام یک عمل هستند. با هدایت کاربران به محتوای مرتبطی که قادر باشد نیاز آن‌ها را پاسخ دهد، شما می‌توانید تعامل خوبی میان وب‌سایتتان و کاربران ایجاد کنید و هرچقدر که این تعاملات قوی‌تر باشد احتمال تبدیل‌شدن آن کاربران به مشتری بیشتر است.

12- ارزیابی رقابت

زمانی که جستجوی کلیدواژه‌ها به شما اطلاعات کافی از رقابتی که در آن شرکت کرده‌اید نمی‌دهد شما می‌توانید با استفاده از کلید‌واژه‌هایتان در رقابت شکل‌گرفته جستجو کنید. می‌پرسید چگونه؟
از کلیدواژه‌هایتان به‌منظور بررسی و شناسایی کلید‌واژه‌هایی که رقیبانتان برای سئو وب‌سایتشان استفاده می‌کنند، بهره بگیرید. تعداد بسیار زیادی ابزارهای جستجو وجود دارند که می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند، تنها نیاز است که شما یکی از آن‌ها را به نتایج جستجو اعمال کنید تا ببینید که چه اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به خاطر داشته باشید که زمانی که معلومات به‌تنهایی نمی‌تواند به شما کمک کند تا در یک رقابت پیروز شوید، شما می‌توانید از معلومات برای طرح‌ریزی یک استراتژی که شما را به پیروزی می‌رساند استفاده کنید.

13- داشتن توقعات و انتظارات مبتنی بر موفقیت

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها در ایجاد یک استرتژی بازاریابی دیجیتال موثر داشتن انتظارات صحیح و توقعات معقول در کار است. بدون دانستن آنکه دقیقا باید از کار خود چه انتظاراتی داشته باشیم، مثلا بدانیم که موفقیت دقیقا به چه معناست و چه زمانی می‌توانیم نتیجه‌گیری کنیم که موفقیت حاصل‌شده است. بدون داشتن یک تعریف دقیق از موفقیت و بدون آنکه بدانیم دقیقا از بازاریابی دیجیتال چه توقعات و انتظاراتی داریم، دستیابی به موفقیت امری غیر ممکن است.
اگر شما خود را به سلاح کلید‌واژه‌ها و معلومات و شناخت کافی نسبت به کلید‌واژه‌ها مسلح کنید، می‌توانید توقعات معقول و معیارهای صحیحی برای شنجش موفقیت بیابید. همیشه به خاطر داشته باشید که مساله شناسایی صحیح افرادی که آن‌ها را هدف قرار داده‌اید و راضی نگه‌داشتن این افراد، مساله‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت است زمانی که شما بتوانید به این هدف نایل شوید، می‌توانید بگویید که موفق شده‌اید و کمپین بازاریابی شما عملکرد خوبی داشته است.
سخن پایانی
هدف من از نوشتن این مقاله آن بود که تمامی شک و شبهه‌های شما نسبت به اهمیت کلیدواژه‌ها را برطرف کنم و امیدوارم که نتوانسته باشم در این زمینه موفق عمل کنم و اهمیت روز افزون کلیدواژه‌ها را به شما عزیزان گوشزد کنم. من به شما تضمین می‌دهم که با صرف وقت برای جستجوی کلید‌واژه‌ها، شما نه تنها یک لیست از کلیدواژه‌های ارزشمند را می‌یابید که می‌تواند برای بهینه‌سازی سایت شما بسیار مفید و ضروری باشد بلکه شما می‌توانید به اطلاعاتی دست پیدا کنید که موفقیت کمپین بازاریابی شما را تضمین کند. پس به شما توصیه می‌کنم که هیچ گاه کلید‌واژه‌ها را دست کم نگیرید.

13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت | سئو سایت

[rating itemreviewed=”13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت” rating=”9″ reviewer=”سایت سازان” dtreviewed=”15/11/2016″ best=”10″ worst=”0″]در این مطلب 13 نکته کلیدی در زمینه افزایش بازدید سایت مپردازیم گروه سایت سازان در تخصص سئو سایت و طراحی سایت برای افزایش رتبه الکسا شما را یاری می کند و…[/rating]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید