طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

3 اشتباه رایج در فناوری

3 اشتباه رایج در فناوری

3 اشتباه رایج در فناوری

ما در حال جستجو برای شرکت‌های برتر در فرهنگ در لیست سالانه هستیم، فکر می‌کنید شرکت شما در این لیست قرار بگیرد؟
تعامل با مشتریان یکی از جنبه‌های موردعلاقه من در داشتن یک کسب‌وکار است، این‌که باکسانی که نگران آینده شرکت خود هستند گفتگویی داشته باشم برای من که خیلی هیجان‌انگیز است.
پیدا کردن طرز فکر و فناوری مناسب برای کمک به دیگران تجربه‌ی ارزشمندی است که هر بازرگان می‌تواند به آن دست یابد.
کارآفرینان تمایل دارند که مشاوران قابل‌اعتمادی داشته باشند، من متوجه شده‌ام که حتی در شرکت‌های بزرگی که بودجه‌ی زیادی هم دارند حضور مشاور برای اخذ تصمیم‌های بهتر امری حیاتی است تا بتوان با استفاده از تجزیه‌وتحلیل برای درک چگونگی جمع‌آوری و ارزیابی داده‌های مناسب به پیشرفت کسب‌وکار کمک کرد.
در چارچوب بزرگ‌تر، حتی می‌توان از راهنمایی‌های مردم عادی هم استفاده کرد چراکه چشم‌انداز فناوری بسیار گسترده است و لایق‌ترین و داناترین رهبران هم بدون کمک ممکن است از پس‌کارها برنیایند.
در اینجا سه تصور غلط رایج در کسب‌وکار را به شما معرفی می‌کنیم:

3

1-کسب‌وکار من نیاز به اطلاعات زیادی دارد

من تمام مدت این جمله را از مشتریان شنیده‌ام.آن‌ها با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند: چطور می‌توانم به اطلاعات بیشتری دست‌یابم؟ اما واقعیت این است که آن‌ها اصلاً به اطلاعات بیشتری نیاز ندارند. آن‌ها به‌جای اینکه روی‌داده‌هایی که دارند تمرکز کنند به دنبال داده‌های بیشتری می‌گردند.

2-تجزیه‌وتحلیل می‌تواند جایگزین رهبری شود

تجزیه‌وتحلیل ترافیک نیروی محرکه در هر بخش از کسب‌وکار است. دلیل این کار کاملاً روشن است. تجزیه‌وتحلیل ترافیک کمک می‌کند تا مردم تصمیم‌گیری مبتنی برداده‌ی بهتری داشته باشند.تجزیه‌وتحلیل کسب‌وکار حرفه‌ای باید اصولی باشد و با تجزیه‌وتحلیل عمومی مقایسه نشود.

3-خودکارسازی کسب‌وکار من را به هم می‌زند

بسیاری از مردم در مورد پتانسیل‌های هوش مصنوعی و جایگزینی آن به‌جای انسان صحبت می‌کنند. در بسیاری از حوزه‌های تجاری نیاز مستقیم به نظارت انسان وجود دارد اما در بسیاری از موارد این‌که فرآیندها و وظایف سازمانی خودکار باشد مفید به نظر می‌رسد مثل کارهای خسته‌کننده‌ای که نیاز به محاسبات یا سازمان‌دهی مقادیر زیادی از داده‌ها دارد.در حال حاضر 90 درصد از تجزیه‌وتحلیل‌ها توسط انسان‌ها انجام می‌شود 10 درصد توسط ماشین‌آلات. اما طبق پیش‌بینی‌ها این درصد به‌زودی تغییر خواهد کرد و ماشین‌آلات درصد بیشتری از تجزیه تحلیل‌ها را به خود اختصاص خواهند داد؛ اما همچنان نمی‌توان از این خودکارسازی‌ها انتظار معجزه داشت چراکه کاری که انسان انجام می‌دهد معمولاً کیفیت بیشتری دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید