طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

3 اصل مهم برای ایجاد مطالب جذاب

3 اصل مهم برای ایجاد مطالب جذاب

چیزی خسته کننده تر از اینکه برای یک مطلب ساعت ها زمان صرف کنید، به این امید که پس از انتشارش در میان هزاران مطلب بدرخشد اما بعد از انتشار توسط خواننده ها نادیده گرفته می شود، وجود ندارد!

برای اینکه مطالب خود را سئو کنید و مطمئن شوید که خواننده ها مطالب شما را دوست دارند باید مطالبی جدید، هیجان انگیز و با ارزش ارائه دهید.

1-زبان محاوره

وقتی که در مورد یک نرم افزار، موضوع فنی یا هر موضوع علمی دیگری می نویسید باید جوری مطالب را کنار هم قرار دهید که فهم آن برای خواننده آسان باشد و از خواندش احساس خستگی نکند، زبان محاوره ای روزمره بهترین راه حل است. با کمی تمرین به نحوه ایجاد مطالب جذاب در سایت دست خواهید یافت.

در پایان نوشته هایتان از کاریران سوال بپرسید و آن ها را به چالش بکشید این امر منجر خواهد شد تا کاربران از مطلب خسته نشوند، وانمود کنید که درحال صحبت کردن در مورد یک مقاله علمی با دوست نزدیکتان هستید نه درحال نوشتن یک مقاله با کلمات سخت و غیرقابل فهم. هرچه مطلب راحت تر ادا شده باشد برای خواننده ها بهتر است.دکمه فراخوانی به اقدام

2- استفاده از دکمه فراخوانی به اقدام (Call to action)

یک راه عالی برای ایجاد تعامل بیشتر و جذاب تر کردن مطلب برای خواننده استفاده از دکمه فراخوانی به صورت مناسب، یک یا دوبار در بخش هایی از مطالب می باشد. خواننده ها را تشویق کنید که در خانه شان یک تکنیک خاص انجام دهند،کتاب هایی را معرفی کنید که بتوانند از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند. به سمینارهای رایگان موثری که برای تعامل میان نویسنده و خواننده ها است دعوتشان کنید. تماس به عمل خود را تا پایان مطلب نگه ندارید هرچه ارتباط برقرار کردن با خواننده بیشتر باشد تاثیر بیشتری از مطلب می گیرد.

3-استفاده از تصاویر

تصاویر یک ابزار بسیار مفید هستند که می توانند محتوای شما را بیش از پیش هیجان انگیز و جذاب کنند. طبق آمار به دست آمده حدود 40 درصد از کاربران اینترنتی تمایلی به خواندن مطالبی که در آن تصویر وجود ندارد، ندارند. و پست هایی که درون آنها فیلم و تصویر جای گرفته حدود سه برابر بیشتر از پست های فقط حاوی متن دیده می شوند. به همین دلیل بهتر است که از یک عکس با کیفیت در پست خود استفاده کنید، از عکسی که با موضوع شما مرتبط باشد و برای خواننده جذاب باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید