طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

3 راه برای داشتن یک نمایشگاه آنلاین از محصولات باکیفیت

3 راه برای داشتن یک نمایشگاه آنلاین از محصولات باکیفیت

وقتی‌که مردم به فروشگاه می‌روند به لاستیک ضربه می‌زنند، جنس پارچه را لمس می‌کنند، کلم را در دست می‌گیرند تا مطمئن شوند تازه است، الماس را در دست می‌گیرند و با دقت نگاه می‌کنند. مردم کیفیت تمام اجناسی که می‌خواهند بخرند را از نزدیک بررسی می‌کنند اما وقتی می‌خواهند از اینترنت خرید کنند چه کنند؟ شما می‌توانید زمینه‌ای را فراهم کنید که از کیفیت اجناس مطمئن شوند؟
عوامل متعددی برای فروش محصولات وجود دارد: در نظر گرفتن حق مردم، ایجاد اعتماد و … اما به نظر می‌رسد که مهم‌ترین اصل، کیفیت است.
در اینترنت این احساس کیفیت را چگونه باید به مردم داد؟ وقتی‌که آن‌ها نمی‌توانند جنس محصول را از نزدیک لمس کنند؟
3 راه برای داشتن یک نمایشگاه آنلاین از محصولات باکیفیت

در اینجا 3 راه برای داشتن یک نمایشگاه آنلاین از محصولات باکیفیت معرفی می‌کنیم که می‌شود به‌وسیله آن‌ها حس کیفیت را به مشتری القا کرد:

1-نمایش توجه به جزئیات

مردم تصور می‌کنند که محصولاتی که در اینترنت فروخته می‌شوند گه‌ها دارای نقص هستند و ممکن است محصولی که آن‌ها می‌خرند دچار مشکل باشد.
حتی اگر هیچ تصویر یا فیلمی از محصول ندارید سعی کنید که با استفاده از کلمات توضیحات لازم را بدهید؛ مثلا:

صنایع
ساخت
خانگی
سفارشی
طرز کار

این کلمات همگی نشانگر اطلاعاتی هستند که راجع به محصول می‌توانیم بدهیم.

2-پیشنهاد آخرین تخفیف

یک پیشنهاد خوب برای تخفیف لحظات آخر ترفند خوبی است که مشتریانی بیشتری را برای محصول خود جذب کنید، خیلی‌ها با این ترفند مخالف‌اند اما مسلما این ترفند جواب می‌دهد. تصور کنید که مشتری محصولی را که از شما باقیمت مثلا ده هزارتویمان می‌تواند بخرد در بازار باید بیست هزارتویمان برایش هزینه کند. اینجا با یک تخفیف کلی اصل کیفیت در حاشیه قرار می‌گیرد و بسیاری از مردم ارزانی را به کیفیت ترجیح می‌دهند. البته باید توجه کنید که محصول بی‌کیفیتی ارائه ندهید تا سابقه فروشگاهتان زیر سوال نرود همچنین قیمت‌ها را جوری در نظر بگیرید که به‌جای سود ضرر نکنید. البته این‌یک سرمایه‌گذاری ایده آل است شاید در ابتدا کمی ضرر کنید اما درنهایت شما چیزی دارید به نام اعتماد مشتری» مشتری وقت به کیفیت محصولات سایت شما مطمئن شود محصول موردنظرش را بدون تخفیف هم خریداری می‌کند.

3-درخواست محصولات لوکس

مردم تصور می‌کنند محصولی باکیفیت است که لوکس باشد.
کلماتی هستند که معنای لوکس بودن را انتقال می‌دهند:

نخبه
فراغت
شهرت
لوکس
باشکوه
حق بیمه
رها ساختن
خوراک‌شناس

استفاده از این واژه‌ها در کلمات کلیدی می‌تواند به فروش بیشتر شما کمک کند. همچنین به خاطر داشته باشید که از عکس‌های مناسب و بسته‌بندی‌های زیبا استفاده کنید. برای نشان دادن کیفیت محصولات، حتی زمانی که مردم نمی‌توانند این کیفیت را لمس کنند حتما از جزئیات بگویید و از تصاویر لوکس نمایی استفاده نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید