طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

سه مرحله ساخت یک سیستم پیش‌بینی تجزیه‌ و تحلیل برای کسب و کار

سه مرحله ساخت یک سیستم پیش‌بینی تجزیه‌ و تحلیل برای کسب و کار

سه مرحله ساخت یک سیستم پیش‌بینی تجزیه‌ و تحلیل برای کسب و کار

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را به مقیاس روز دربیاورید، لازم است که اطلاعات کافی را داشته باشید.
در اینجا به دلیل اینکه چشم‌انداز رشد بیشتری داشته باشید بهتر است برای تبدیل‌شدن به ادراک داده به دریافت اطلاعات بپردازید. فکر می‌کنم پرواز کردن به‌سوی هدف با دانستن رویکردهای ممکن آسان‌تر می‌شود. اما چه اتفاقی می‌افتد زمانی که شما به فکر آموزش گروه فروش خود باشید؟
می‌توانید به‌طور سیستماتیک وقت خود را برای رساندن اعضای گروه به سرحد عالی صرف کنید. در برخی از موارد کار کردن افراد دقیقا تکرار کار دیگری نیست و ممکن است سازگار با او نباشد. به‌عبارت‌دیگر یک استراتژی موثر بلندمدت لازم است تا موارد موردنظر کشف شود.درنهایت، در برخی از نقاط، شما نیاز به ایجاد یک رویکرد سامانمند برای بازاریابی و فروش دارید. آیا شما ترجیح می‌دهید که راه درستی را پیش بگیرید که بتوانید به‌صورت یکپارچه رشد کنید؟ و یا اینکه می‌خواهید بعد از افتتاح تازه شروع کنید و تلاش کنید؟ اگر در حال حاضر اولویت‌های متفاوتی دارید که دائم تغییر می‌کنند روشن است که به‌وقت بیشتری برای تصمیم‌گیری نیاز دارید.
یک‌راه حل قوی:

یک سیستم تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی است که به‌صورت واقعی کار می‌کند. داده محور است و بر اساس تعدادی از عوامل است، به‌طوری‌که سازگار باشد، راه تکراری برای کسب‌وکار شما برای شناسایی بهترین مورد را به دنبال دارد. در فن‌آوری‌های بازاریابی پیش‌بینی درآمد می‌تواند سال‌ها به‌صورت خاموش منحنی توسعه شمارا اصلاح کند. در اینجا چگونگی روند را باهم می‌بینیم.

با آنچه می‌دانید شروع کنید ( قصد)

یک مشتری در وب‌سایت شما بوده است؟ او روی یک ایمیل بازاریابی کلیک کرده است؟ با همین اطلاعاتی که دارید شروع کنید و مطمئن شوید که از آن‌ها استفاده می‌کنید. بیشتر شرکت‌ها از اطلاعاتی بزرگ در اطراف برخی از نرم‌افزارهای CRM استفاده می‌کنند. ولی ما از اطلاعاتمان به‌درستی استفاده نمی‌کنیم. استفاده مفید از تمام اطلاعات باهدف ایجاد یک نمره باعث می‌شود که آسان‌تر به دنبال تمام اطلاعاتی که به‌صورت جداگانه وجود دارند بگردیم.

YouEarnedIt، یک شرکت تعهد کارکنان همکار به همکار است که یک کتابخانه گسترده‌ای از محتوای آموزشی ارائه می‌دهد که سادگی محتوا مخاطب را جذب و حفظ می‌کند.با استفاده از HubSpot در گروه بازاریابی YouEarnedIt شما قادر به ردیابی بازدیدکنندگان از نقطه منشأ تا رسیدن به وب‌سایت خود هستید، ساختمان مشخصات فردی از کتاب‌های الکترونیکی، whitepapers، Webinar ها و پست‌های وبلاگ با تعامل ایجاد می‌شوند. این سیستم اجازه می‌دهد تا گروه فروش یک درک منحصربه‌فرد از قصد هر یک از مناطق خاص و موضوعات موردعلاقه داشته باشد، همچنین مشخصات را در یک سیستم کارآمد ثبت کند که این امر به‌نوبه خود یک رویکرد موثر برای فروش آگاهانه‌تر به وجود می‌آورد.

 

سه مرحله ساخت یک سیستم پیش‌بینی تجزیه‌ وتحلیل برای کسب و کار

 نم‌نم به سمت چیزی که نمی‌دانید پیش روید (تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی)

بسته به نوع کار شما، حتی می‌توانید درنهایت با داده‌های فراتر از چیزی که در ابتدا آغازشده است پیش بروید. نگاهی به Mintigo به‌عنوان‌مثال می‌اندازیم. معنای آن مالی است که بالاخره به ثمر می‌رسد، این شرکت همچنین درداده های بزرگ متکی به درک این است که چه مقدار از یک کسب‌وکار در حال گذراندن در AdWords گوگل، کارکنان، استخدام و غیره است. این نوع از داده‌ها اجازه خواهند داد که شرکت خود را نسبت به قبل محکم‌تر کند و شکاف‌های موجود را پر کند.
Bombora یک شرکت تجزیه‌وتحلیل داده B2B است که از یک تعاونی از همکاران، ازجمله اخبار و سایت‌های تجارت تشکیل‌شده و داده‌های مربوط به‌اندازه بالقوه شرکت و درآمد، منطقه تابعی، صنعت، گروه حرفه‌ای و ارشد را فراهم می‌کند. تبلیغ و سازمان‌ها با داده‌های خارج از کانال‌های متعلق به آن‌ها پیش‌بینی خرید می‌کنند و یک مسیر روشن‌تر از نیازها و اهداف خاص خود رادارند.

حساب هدف و نمره مبتنی بر بازاریابی حساب (ABM)

ABM است که در آن سحر و جادو اتفاق می‌افتد و این برای پیدا کردن چگونگی به ثمر رسیدن فوق‌العاده مهم است. بسیاری از بسته‌های نرم‌افزاری یک سیستم بسته، به معنی داده‌های ورودی و churns از نمرات برخوردار هستند.درحالی‌که این قطعا بهتر از هیچ است و می‌داند که درنهایت چه چیزی را می‌خواهید.
چه داده‌های هستند که در پشت انتخاب حساب‌های ABM به ثمر می‌رسند؟ اگر می‌خواهید بدانید که حساب‌های انتخاب‌شده چگونه کار می‌کنند و به ثمر می‌رسند ابتدا باید مطمئن شوید که سیستم به‌خوبی کار می‌کند.با دانستن اینکه پشت یادگیری ماشینی شما می‌توانید از بخش خود، محتوا، مبارزات و حتی مکالمات به‌عنوان چشم‌اندازی برای افزایش اثربخشی و رضایت مشتری استفاده کنید هدف اصلی مشخص می‌شود.

سه مرحله ساخت یک سیستم پیش‌بینی تجزیه‌ وتحلیل برای کسب و کار
این بخشی است که می‌توانید همه‌کسانی که از غرایز، خرد و تجربه‌های شما بهره‌مند هستند را وارد کارکنید. افزایش عوامل کلیدی می‌تواند منجر به موفقیت گروه شما شوند. فکر می‌کنم کپی کردن مهارت‌های تصمیم‌گیری‌تان روی یک کامپیوتر به‌طوری‌که اعضای گروه هر زمان که خواستید بتوانند از آن‌ها استفاده کنند راه‌حل خوبی است.بسیاری از مهارت‌های موردنیاز برای گرفتن ایده مشابه آن چیزی نیست که برای یک کسب‌وکار موفق موردنیاز است.
بنابراین، در پایان، شما ممکن است یک ایده بزرگ داشته باشید. شما ممکن است یک بازاریاب فوق‌العاده و یا فروشنده خوب باشید؛ اما بااین‌وجود شروع به افزودن اعضا به گروه خود کنید، به افراد گروه خود کمک کنید. شما نیاز به افرادی دارید که آسان‌تر به سمت موفقیت بروید پس از افزودن اعضای جدید و آموزش دادن به آن‌ها دریغ نکنید.این‌جایی است که استراتژی داده‌ها به کار می‌آید و البته که این تنها یکی از هزاران راه موفقیت است. بنابراین شما باید زمان زیادی را صرف تجارت خود کنید و راه‌های متعددی را آزمایش کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید