طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

4 استراتژی جهت کمک به کسب‌ و کار برای رسیدن به درآمد میلیون دلاری

4 استراتژی جهت کمک به کسب‌ و کار برای رسیدن به درآمد میلیون دلاری

من استفاده از بازاریابی کاتلر را در سال 2009 با 200 $ آغاز کردم. در کمتر از پنج سال، ما اولین درآمد میلیون دلاری خود را به دست آوردیم. این‌یک امر دشوار بود، اما از چند استراتژی ساده برای حفظ مشتریان خود استفاده کردیم، سپس تجارت خود را گسترش دادیم.
در اینجا ما چگونگی رسیدن به درآمد میلیونی را برای اولین بار بیان می‌کنیم:

1- تولید یک محصول و یا خدمات بزرگ

اگر مشتری ناراضی باشد آن تعامل تجاری را ترک خواهد کرد و به دوستان خود هم معرفی نمی‌کند درنتیجه برای رسیدن به درآمد میلیونی به مشتری و ارجاع نیاز است.از مشتریانتان بازخورد دریافت کنید تا بتوانید ارائه محصولات را بهبود بخشید. آن‌ها را تشویق کنید تا نظرات و افکار خود را به اشتراک بگذارند. برای رشد کسب‌وکار و اضافه کردن مشتریان به‌طور منظم آن‌ها را بررسی کنید و بازخوردها را دریافت کنید. هیچ‌چیز کامل نیست و محصولات و خدمات نیاز دارند همیشه تحول پیدا کنند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند و بهتر بتوانند رقابت کنند.

2- فروش درایو

همیشه در شکار مشتریان جدید باشید. از مشتریان فعلی بخواهید تجارتتان را به همکاران و سرمایه‌گذاران و… ارجاع دهند. برای تبدیل مخاطبان به مشتریان، نتایج ملموس استفاده از خدمات و محصولاتتان را نشان دهید. برای مشتریان بالقوه خیلی آسان است که درک کنند چگونه می‌توانند از محصولات بهره‌مند شوند.
مطالعات موردی در مورد شرکت ایجاد کنید و از مشتریان فعلی بخواهید که نظر خود را در مورد آن‌ها به اشتراک بگذارند. در هر موردمطالعه مشکلات مشتریان را بررسی کنید و توضیح دهید چگونه با ارائه محصولتان مشکل آن را رفع کردید. اعداد و نتایج قابل‌اندازه‌گیری نشان دهید. بپرسید آیا این خدمات درآمد آن‌ها را افزایش داده و فرایندهای آنان را تسریع بخشیده است؟ تا چه حد؟ نقل‌قول مستقیم مشتریان را در مورد اینکه چرا این محصول را دوست دارند و چرا آن را انتخاب کردند، بگذارید.بهترین کار محصولات شرکت را به‌صورت آنلاین در طراحی سایت نمایش دهید. برای مشتریان آینده‌نگر، اینکه محصول چگونه می‌تواند به آن‌ها کمک کند را به اشتراک بگذارید.

3- تنوع

کسب‌وکار جدید می‌تواند محصولات و خدمات خود را به دو روش متنوع ارائه دهد: گسترش عمودی، با اضافه کردن محصولات یا خدمات جدید به آن‌هایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند یا گسترش به‌صورت افقی با حرکت به سمت بازارهای جدید.اما بهترین راه برای گسترش محصولات و خدمات، حرکت در طول زمان است. صبر کنید و به آنچه مشتریان درخواست و نیازهای اضافی به آن دارند، گوش دهید. بهترین گزینه ممکن است گسترش بازارهای جغرافیایی جدید باشد.
به‌عنوان‌مثال، در اصول بازاریابی کاتلر متوجه شدیم که مشتریان نیاز به خدمات در چین و بریتانیا دارند. حالا ما این خدمات را برای هر شرکت به‌عنوان یک ارائه بسته‌بندی می‌کنیم تا بتوانیم بازارهای جغرافیایی را گسترش دهیم.

4- سرمایه گزاری در فناوری

پریدن از 100،000 $ به 500،000 $ یا $ 1 میلیون، درآمد سالانه یک جهش بسیار زیاد است و هم‌چنین کسب‌وکار می‌تواند به‌سرعت ضعیف و آشفته شود. سرمایه‌گذاری در فن‌آوری‌های جدید، نیاز به پیگیری هر جنبه‌ای از کسب‌وکار در فاز رشد سریع دارد. نرم‌افزار بزرگ حسابداری، ابزار ارتباطی، فروش و دستگاه‌های مدیریت ارتباط مشتری و دیگر ابزار خاص صنعت را بیابید.عملکرد روزمره کسب‌وکار و تنگناها را بررسی کنید. به‌طور مثال آیا نرم‌افزارهایی برای تجارت وجود داردکه بکار نیاید؟ چه چیزی آن را بهبود می‌بخشد؟ آن نرم‌افزارها را جستجو کنید.
با اعضای گروه خود نیازهای نرم‌افزار را بررسی کنید و ببینید چگونه می‌توانید با استفاده از تکنولوژی نقاط ضعف آن را کاهش دهید؟
فن‌آوری، مانند کسب‌وکار، پیشرفت خواهد کرد؛ بنابراین نرم‌افزارها و تکنولوژی اغلب نیاز به ارزیابی مجدد دارد. برای داشتن طراحی وب سایت شرکت باید چه‌کارهایی کنیم؟ در بخش نظرات برای آن‌ها این راهنمایی‌ها را به اشتراک بگذارید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید