طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

4 تکنیک برای به دست آوردن لینک

4 تکنیک برای به دست آوردن لینک

4 تکنیک برای به دست آوردن لینک

میچ میرسون در اسرار کتاب موفقیت خود 22 نفر از نوآورانی که چشم‌انداز بازاریابی آنلاین را از نو تعریف کرده اند نام‌برده است. اینکه یاد بگیرید استراتژی موفقی را تعیین کنید، کارهای پرهزینه انجام ندهید و به رشد کسب‌وکار خود کمک کنید مطالبی است که در این کتاب یادآوری شده اند و مخاطبان بسیاری را جذب می‌کند.بخش مهمی از بازاریابی آنلاین، لینک ها هستند. جذب لینک از سایت های اجتماعی برای شما درآمد هم خواهد داشت.لینک ها مهم هستند نه فقط برای اینکه ترافیک سایت را بالا می برند بلکه همچنان به عنوان تنها عامل ارزیابی گوگل که رتبه‌بندی سایت را مشخص می‌کند حائز اهمیت‌اند.
صدها راه متفاوت برای به دست آوردن لینک وجود دارد که برخی راه‌ها غیر قانونی هستند و در واقع گوگل را دور می‌زنند!
در طرف دیگر این طیف لینک سازی به عنوان کلاه سفید و سیاه«یاد می‌شود که زمانی که شما مطالب سایت دستکاری شده تان را ایجاد می‌کنید به امید فریب دادن موتورهای جستجو اقداماتی را انجام می‌دهید.اما واقعا محتوایی که برجسته باشد نیازی به دست‌کاری و فریب دادن ندارد. استراتژی ها و روش هایی وجود دارند که همیشه بیشترین تاثیر را در توسعه می‌گذارند.کسی نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند اما براساس چیزی که در 18 سال گذشته دیده ایم، لینک های بسیار مفید همیشه توسط موتورهای جستجو چشم‌پوشی می‌شوند.
گذشته از موتورهای جستجو، من پیشنهاد می‌کنم که به لینک ها به عنان یک عامل موفقیت در کسب‌وکار نگاه کنید نه فقط عاملی که رتبه سایت را بالا می برد. این که مطالب خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید خیلی خوب است زیرا واقعیت این است که این یک فرصت عالی برای افزایش ترافیک است.من مطمئنم که صدها نفر سایت های برجسته‌ای دارند که زحمت زیادی برایش کشیده اند اما چیزی که مشخص است این است که گوگل می‌تواند تنها یک سایت را در جستجوی اولش قرار دهد، پس تکلیف بقیه چه می شو؟ باید تسلیم شوند؟

در زیر 4 تکنیک برای به دست آوردن لینک از پیوند سازی‌های موثر را معرفی می‌کنیم که می‌توانید آنها را امتحان کنید.

1-اگر شما یک کسب‌وکار محلی دارید، از ابزار رایگان MOZ برای بازخورد فوری لیست کسب‌وکار محلی خود استفاده کنید. دقت کنید که این لیست با محیط وب سازگار باشد و در سراسر وب قابل مشاهده باشد.

 

2-چگونه قوانین را آموزش دهید. مردم علاقه دارند که هر چیزی را یاد بگیرند، آسان کردن آموزش در هر زمینه‌ای می‌تواند مفید باشد. نشان دادن اینکه دقیقا باید چه کارهایی انجام شود موثر است.

4 تکنیک برای به دست آوردن لینک | سایت سازان | طراجی سایت

 

3-دسترسی به کارشناسان صنعت. پیدا کردن کارشناسان مربوط به هر صنعتی کار آسانی است. جستجوی چند کلمه کلیدی مناسب در این زمینه به شما کمک می‌کند. دعوت از این کارشناسان برای مصاحبه، ارتباط با طرفداران، خبرنامه و … می‌توانند جذب لینک کنند.

 

4-راهنمای تولید کننده‌ها و دایرکتوری ها. تقریبا در هر صنعت برای هر موضوعی یک راهنمایی وجود دارد و در برخی دیگر حتی تعداد راهنمایی‌ها بیشتر است. اگر کار شما فروش محصولات و خدمات است این راهنمایی‌ها می‌تواند به لینک های بیشتر منجر شود.

 

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید