طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 تفکر اشتباه درباره سئو

5 تفکر اشتباه درباره سئو

امروز در این مطلب 5 تفکر اشتباه درباره سئو را بررسی میکنیم و برای شما از تحقیق عجیبی حرف خواهیم زد که احتمالا نتایج آن شما را شگفت زده خواهد کرد. در مصاحبه و گفت و گو با 500 نفر از افراد در زمینه های شغلی متفاوت ،تصوراتی که درباره ی موتور های جستجو وجود دارد تعجب برانگیز هستند.

بلاگ به سئو کمک می کند

به دلایلی اکثر افراد فکر می کنند که  بلاگ ها به صورت اعجاب انگیزی به سئو کمک می کنند و وب سایت قوی تر می شود.

اگر شما وب سایتی آماده و فعال دارید ، بلاگ های جانبی می توانند به حجم بازدید کنندگان شما اضافه کنند و ترافیک ورودی سایت شما را بالا ببرند. در این مورد استحکام دامنه وب سایت شما بسیار مهم است و اگر وب سایت شما آمادگی و توانایی پذیرش تعداد زیادی از بازدیدکنندگان و کاربران را دارد ، بلاگ های جانبی می توانند بسیار مفید باشند.

اگر قدرت دامنه ی شما به اندازه ی کافی قوی نیست ، ایجاد بلاگ های جانبی باز هم تاثیر گذار خواهند بود اما نه به طور چشم گیر!

یکی از بهترین اقدام های شما در نوشتن بلاگ های جانبی می تواند درست کردن بک لینک ها و ارجاع دادن کاربران به سایت اصلی باشد.

همه ی بک لینک ها مشابه و مساوی هستند

وقتی با افراد مختلف صحبت شد و بک لینک و فلسفه ی کاری آن برایشان توضیح داده شد ، اکثر آن ها این نظر را داشتند که تمامی بک لینک ها مساوی هستند و به عنوان مثال ساختن لینک های پشتیبان در فیس بوک ، توییتر و یا ایمیل های تبلیغاتی هیچ تفاوتی با هم ندارند!
بک لینک ها باید طبیعی ، معتبر و مرتبط با کار و مطالب شما باشد.

هرگز از طریق اسپمر ها وارد عمل نشوید زیرا زیان های این روش از سود آن بیشتر است.

صفحه ی اول گوگل فقط با 99 دلار!

احتمالا به شما هم پیشنهاد داده شده است. تبلیغات این چنینی زیادی وجود دارند اما شما نباید گول آن ها را بخورید. سئو یک فرایند است و نمی شود راه صد ساله را در یک شب رفت!

شرکت ها و سایت های زیادی هستند که توسط گوگل مجازات شده اند و وقتی با آن ها صحبت کنید متوجه می شوید که تعداد زیادی از آن ها به دنبال راه حل های زود بازده و میان بر برای پیشرفت در سئو بوده اند. تبلیغاتی که صفحه ی اول گوگل را در مدت زمان بسیار کم برای شما تضمین می کنند غالبا از اسپمر ها استفاده می کنند که این نیز خیلی زود شما و وب سایتتان را زمین خواهد زد.

[bsf-info-box icon=”Defaults-check-square-o” icon_size=”32″ icon_style=”circle” icon_animation=”slideInLeft” title=”به طور کلی سئو و بهینه سازی یک فرآیند کامل و زمان بر می باشد و بهترین کار برای موفقیت در آن ، داشتن و استفاده از برنامه ای دقیق و مشخص به ویژه استفاده و برنامه ریزی برای بک لینک ها و کلمات کلیدی مناسب است.”]

[/bsf-info-box]

من در گوگل آشنا دارم!!!

این یک کلاه برداری کامل است! در واقع گوگل هیچ کارمندی ندارد که بتواند به کسی برای موفقیت در بهینه سازی و سئو کمک کند. اگر کسی به شما گفت که برای سئو سایت در گوگل آشنا دارد ، سریع سر به بیابان بگذارید! تنها راه شما برای موفقیت در این زمینه و همسو شدن با گوگل این است که همواره جدید ترین اخبار و ابزار در این زمینه را در اختیار داشته باشید و به بهترین و اصولی ترین شکل از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید از نظرات و ترفند های متخصصین معروف و امتحان پس داده در این زمینه هم کمک بگیرید.

صفحات زیاد و اسم های مثلا مناسب!

دیگر دوره ی آن روز ها گذشته که شما می توانستید از اسامی مربوط به سئو برای بهبود رتبه سایتتان استفاده کنید. در حال حاضر شما تنها کار مفیدی که می توانید برای دامنه و آدرس سایتتان انجام دهید استفاده از کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کارتان است. به عنوان مثال اگر شما در زمینه ی ساخت درب های ورودی فعالیت می کنید ، استفاده از کلمه ی “Door” در آدرس سایتتان می تواند مفید باشد.
هم چنین نمونه های زیادی دیده شده اند که مطالب مشابهی را تنها با عوض کردن چند قسمت کوتاه از متن در صفحات مختلف منتشر می کنند و آدرس آن صفحه ها هم مشابه هستند. این نیز توسط گوگل مطلب تکراری به حساب می آید و شما هیچ سودی از آن نخواهید برد. در زیر چند نمونه از این آدرس ها را برای شما آورده ایم:

  • jpoofing.com/roof-replacements-denver
  • jpoofing.com/roof-replacements-boulder
  • jpoofing.com/roof-replacements-centennial

دوستان و همراهان گرامی امیدواریم این مطلب از سایت سازان مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از آن بهره برده باشید. ما را با نظرات و پبشنهادات خود همراهی کنید تا با کیفیت بیشتری در خدمت شما باشیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید