طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز

5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز

چنانچه تمایل دارید در مورد طراحی وب سایت و آیتم های مربوطه بیشتر بدانید به صفحه طراحی سایت حرفه ای مراجعه نمایید.

5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز را برای شما معرفی و تفسیر می کنیم تا بتوانید با کمک سایت سازان موفقیت روز افزونی در این راه داشته باشید. به طور کلی فعالین به ویژه بازاریابان و فروشندگان در حوزه ی وب همواره به دنبال افزایش CTR یا همان افزایش نرخ کلیک می باشند. امروزه با راه اندازی گوگل ادوردز ، همه ی کاربران این ابزار به دنبال افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز هستند تا بتوانند مشتریان و فروش بیشتری کسب کنند. اگر شما هم یکی از فعالان این حوزه هستید این مطلب را بخوانید.

کلمات کلیدی منفی

کلمات کلیدی منفی یا همان Negative keywords در نقطه ی مقابل کلمات کلیدی قرار دارند. کلمات کلیدی به گوگل می فهمانند که شما در چه زمینه ای فعالیت می کنید و برای چه جستجو هایی شما را نمایش دهد و در مقابل کلمات کلیدی منفی به گوگل می گویند که شما را در چه مواقع و برای چه جستجو هایی نمایش ندهد! شما همواره باید کلمات کلیدی منفی را وارد و مشخص کنید تا تبلیغاتی موفق و بهینه داشته باشید.

کلمات کلیدی منفی در 3 دسته وجود دارند: کلمات ، عبارات ، عبارات و جملات گسترده

وارد کردن کلمات کلیدی در هر یک از دسته بندی های بالا می تواند باعث عدم نمایش تبلیغ شما در نتایج جستجو بشود.

اگر می خواهید بیشترین بهره را از این روش ببرید ، کلمات کلیدی خود را در بخش کلمات کلیدی منفی در قسمت عبارات و جملات گسترده به صورت هوشمندانه جای دهید تا جستجو هایی که شامل کلمات کلیدی شما هستند اما هدف آن ها شما نیستید ، وارد تبلیغات شما نشوند.

تاثیرات موقعیت جغرافیایی

فرض کنید که دو نفر عبارت “لباس فصل” را جستجو کنند. حالا در نظر بگیری که یک نفر در ایسلند و فرد دیگر در آفریقا باشد! مسلما نمایش نتایج مشابه برای آن ها مناسب و درست نیست. همچنین بسیاری از کاربران به نرخ خرید و پرداخت بالا در یک منطقه توجه می کنند. به عنوان مثال نیویورک یکی از بالاترین نرخ های خرید را به خود اختصاص داده است اما مسلما کاربری که در ایران و یا هر نقطه ی دیگری که فاصله ی زیادی تا نیویورک دارد مستقر باشد نباید نیویورک را انتخاب کند. با توجه به این نکات ، شما می بایست منطقه و مکان درستی را در اکانت گوگل ادوردز خود انتخاب کنید تا بتوانبد بهترین استفاده را از آن ببرید. شما می توانید برای عملکرد درست حساب کاربریتان در این زمینه از پارامتر های ردیابی گوگل استفاده کنید. این پارامتر ها شامل محل فیزیکی و محل مورد علاقه می باشند.

محل فیزیکی ، محل کاربری که جستجو کرده را در نظر می گیرد و محل مورد علاقه ، محلی که کاربر برای آن جستجو کرده را در نظر میگیرد. به عنوان مثال اگر شما در تهران به دنبال یک هتل در پاریس بگردید ، موتور جستجو گر ابتدا تهران سپس پاریس را در نتایج جستجو تاثیر می دهد.

کلمات کلیدی تکراری را حذف کنید

با گذشت زمان شما همواره کلمات کلیدی به اکانت گوگل ادوردز خود اضافی می کنید و پس از مدتی ممکن است ببینید که برای اکانت شما مشلی در رابطه با وجود کلمات تکراری به وجود آمده است. به عنوان مثال ممکن است برای کلمه ای ، در نتایج جستجوی گوگل شما دو یا چند بار نمایش داده بشوید. نگران نباشید زیرا گوگل از نمایش تبلیغات به دلیل تکراری بودن کلمات جلوگیری نمی کند. برای برطرف کردن این موضوع یک کار بسیار ساده را انجام دهید. به برگه کلمات کلیدی بروید و گینه ی جستجو را انتخاب کنید و کلماتی که ترافیک را به سمت شما و سایتتان می کشانند را ببینید. کلمات مفید و کاربردی را حفظ کنید و کلمات بدون استفاده و به درد نخور را دور بریزید.

همانطور که تا به اینجا دیدید همه ی 5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز راه ها و نکات ساده ای هستند که به آسانی می توان آن ها را انجام داد! پس اعتماد به نفس داشته باشید و از این ابزار به خوبی برای پیشرفتتان استفاده کنید.

همچنین برای استفاده ی بهتر از گوگل ادوردز می توانید از مجموعه مطالب آموزشی سایت سازان با عنوان آموزش گوگل ادوردز استفاده کنید.

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول

آموزش گوگل ادوردز – بخش دوم

آموزش گوگل ادوردز – بخش سوم

آموزش گوگل ادوردز – بخش چهارم و پایانی

شریک های جستجوی گوگل

شرکت ها  سایت هایی هستند که می توانند منجر به ورود کاربران به تبلیغات و سایت شما بشوند. متاسفانه گوگل این امکان را نمی دهد تا بتوانید این سایت ها را بلاک کنید به همین دلیل شما باید از طریق دیگری این موضوع را مدیریت کنید. پارامتر های گوگل را به یاد دارید؟ یکی دیگر از این پارامتر ها نیز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انتخاب کنید که از این سایت ها وردوی داشته باشید با نه! به این صورت شما می توانید پس از بررسی آن که آیا ورود کاربران از این سایت ها برای شما مفید است یا نه ، تصمیم بگیرید که این گزینه را فعال کنید یا غیرفعال!

کلمات کلیدی پویا

افزایش CTR و به حداکثر رساندن آن بسیار کار سختیست اما می توان با استفاده از کلمات کلیدی پویا آن را تا حدی آسان تر کرد. در این روش شما کلمات کلیدی پویا را مشخص می کنید و کاربر پس از وارد کردن کلماتی که به کلمات و محتوای شما مرتبط باشد ، با پیش نمایش و پیشنهاد گوگل مواجه می شود که عبارت یا کلمه ی موردنظر شما را نمایش می دهد. کاربر در صورتی که هم نظر با شما باشد و هدفش از جستجو شما و کسب و کار شما باشد ، گزینه ی پیشنهادی را انتخاب می کند و نهایتا به شما و تبلیغات شما می رسد.

در اینجا این مطلب آموزشی با عنوان 5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز به پایان رسید و ما امیدواریم این مطلب نیز مانند سایر مطالب سایت سازان مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
5 راه افزایش نرخ کلیک در گوگل ادوردز
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط