طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش اول

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش اول

برای مشاهده آیتم های طراحی سایت و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی وب سایت مراجعه نمایید.

5 نکته آموزش لینک سازی مهم وجود دارند که شما حتما باید به آن ها مسلط باشید. برای این امر و استفاده ی بهینه از این تاکتیک این آموزش از سایت سازان را بخوانید.

نکته ای که وجود دارد این است که عظمت و قدرت کسب و کار شما کاملا با بازاریابی شما ارتباط مستقیم دارد. شرکت های بزرگ و نام آشنا برتری های زیادی نسبت به کسب و کار های کوچک تر دارند از جمله: نام شناخته شده ، درآمد بیشتر ، بودجه ی بیشتر برای تبلیغات و … پس با در نظر گرفتن این نکات ، این 5 نکته ی آموزش لینک سازی را با هم مرور می کنیم.

موفق ترین لینک سازی ها آن هایی هستند که به طور خاص برای یک پروژه طراحی شده باشند. شما نمی توانید یک استراتژی و جزئیات آن را برای همه ی پروژه ها یکسان در نظر بگیرید و از آن استفاده کنید. به همین منظور شما باید بدانید چه معیار ها و ابزار هایی دارید تا بتوانید راه و روش مناسب خودتان را بسازید.

نکته ی اول : مطالب خاص را بیشتر و پیشرفته تر کنید

شما با بهتر کردن مطالب اصلی و خاص خودتان می توانید قدم بزرگی در لینک سازی بردارید. به عنوان مثال قرار دادن مطلبی که مربوط به یک موضوع در یک سایت خاص باشد و لینک دادن کاربران به آن سایت! این کار حتی می تواند منجر به تبادل لینک شود و آن سایت (که احتمالا سایت بزرگتری نسبت به شماست) نیز لینک شما را با عنوان و کارآیی مناسبی قرار دهد. سایت های مشارکتی زیادی وجود دارند که از محتوا های خوب و کاربردی مرتبط با موضوعاتشان استفاده کرده و آن ها را معرفی می کنند.

نکته ی دوم : قدرت سایت را بالا ببرید

علاوه بر بالا بردن ورودی های سایت شما ، لینک سازی در بالا بردن قدرت سایت شما نیز بسیار مهم و موثر است مخصوصا که اگر شما یک برند و نام جدید و کوچک تر نسبت به رقیب ها هستید.

اگر می خواهید برای یک شرکت کوچک که زیر مجموعه ی یک شرکت بزرگتر است کار کنید ، مطمئن شوید که از نام و شهرت شرکت اصلی استفاده می شود تا قدرت و ورودی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

یکی از کار های بسیار جذاب و فریبنده برای بالا بردن قدرت یک شرکت و برند ، تبلیغات غیر مستقیم است. به مثال زیر توجه کنید:

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، به جای اشاره ی مستقیم به یک محصول یا برند، از یک موضوع انحرافی بحث شروع شده است و همراه با آن به تعریف و تمجید و تبلیغ یک محصول پرداخته شده است. این کار می تواند بسیار موثرتر از آن باشد که اسم طلافروشی و شرکت مورد نظر را بیاورند و آن را تبلیغ کنند!

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش اول

زیاد از حد مطلب را گسترده و کلی نکنید!

نکته ی بسیار مهمیست که یک مطلب زیاد گسترده و کلی نباشد و هدف و منظور مشخصی داشته باشد.

اگر محتوای شما بیش از حد کلی و گسترده باشد ، کاربران مقصود و منظور اصلی را درک نخواهند کرد و همین می تواند منجر به ترک صفحه ی شما در مدت زمان کوتاه و یا بستن آن صفحه بدون خرید از شما بشود!

در اینجا اولین بخش از این آموزش با عنوان 5 نکته ی آموزش لینک سازی به پایان رسید. شما می توانید ادامه ی این مطلب را در پُست بعدی مطالعه کنید. همچنین می توانید برای مطالعه ی سایر آموزش های ما از قسمت مطالب آموزشی استفاده کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با خدمات طراحی سایت در خدمت شماست. ما را با نظرات خودتان همراهی و هدایت کنید تا با کیفیت بیشتری در خدمت شما باشیم.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
5 نکته آموزش لینک سازی
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید