طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش دوم

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش دوم

5 نکته آموزش لینک سازی را دربخش دوم با شما ادامه خواهیم داد. در بخش اول این آموزش درباره ی قسمت هایی که باید برروی آن ها تمرکز کنیم صحبت کردیم و 2 نکته از 5 نکته را بیان کردیم. حالا در بخش دوم ، چگونگی و ابزار انجام این کار را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وقتی تمرکزتان را روی روی یک نام یا محصول تجاری گذاشته اید باید رویکرد خودتان را تغییر دهید و با توجه به شرایط و امکانات موجود کار کنید. در زیر برخی از حوزه هایی که می تواند شما را در کار برای شرکت ها و برند های بزرگ کمک کنند آمده است که آن ها را به عنوان 3 نکته ی دیگر درباره ی لینک سازی بیان خواهیم کرد.

نکته ی سوم : استفاده از وبلاگ نویسان

شما باید بازاریابان ، وبلاگ نویسان و به طور کلی افراد و کاربرانی را که می خواهید تحت تاثیر خود و کسب و کارتان قرار دهید را بشناسید. به ویژه وقتی درباره ی لینک سازی صحبت می کنیم ، باید بلاگ نویسانی که در حوزه ی شما فعالیت می کنند را پیدا کنید. شما می توانید از بزار هایی مانند Buzzsumo استفاده کنید تا پست ها و بلاگ های مرتبط با موضوع خودتان را پیدا کنید و میزان محبوبیت و بازدیدکنندگان آن ها را هم مورد بررسی قرار دهید.

نکته چهارم : استفاده از مشتریان

شرکت و برند شما همیشه با یک فرد طرف نخواهد بود و گاهی ممکن است مشتری شما یک شرکت یا مجموعه باشد. هم چنین شما ممکن است به عنوان اسپانسر یا حامی ، یک مراسم یا مسابقه را حمایت کنید. حتی اگر شما در یک مراسم یا فعالیت خیریه شرکت کنید هم می توانید از شرکت یا مجموعه ی اصلی این درخواست را داشته باشید تا آن ها لینک و نام شما را در وبسایت خودشان قرار دهند و از شما به نیکی یاد کنند.

اصول روابط عمومی و ادب را فراموش نکنید! این درخواست را طوری بیان نکنید که سوء استفاده گر به نظر بیایید.

نکته ی پنجم : همکاری با سایت ها و برند های چندگانه

تا به اینجا 4 نکته از 5 نکته آموزش لینک سازی را گفتیم. نکته ی آخر درباره ی سایت ها و برند های بزرگ و متعددی است که وجود دارند و مجموعه ای از شرکت ها در زمینه های مشابه یا متفاوت را با هم شامل می شوند و یک مجموعه ی بسیار بزرگ و قدرتمند می سازند. در این سبک سایت ها نام و لینک شما به عنوان یکی از اعضای آن مجموعه در بالای صفحه ی سایت قرار می گیرد و شما را به کاربران معرفی می کنند و آن ها را به مراجعه و خرید و استفاده از امکانات شما تشویق میکنند.

Gap Inc. به خوبی این کار را انجام داده است و یکی از موفق ترین سایت های چندگانه می باشد.

5 نکته آموزش لینک سازی – بخش دوم

وقت که شما عضو همچین مجموعه ای شوید ، مانند شکل بالا یک نوار که شامل سایر برند های مجموعه هست را در بالای سایت خودتان قرار میدهید.

نکته ی جالب توجه اینجاست که وقتی همه سایت های این مجموعه این کار را انجام دهند ، علاوه بر سایت اصلی مجموعه ، شما در چندین سایت بزرگ و پر بازدید دیگر نیز نمایش داده خواهید شد.

هیچ وقت از لینک سازی و دشتن و به دست آوردن بک لینک های قوی غافل نشوید و از آن ها چشم پوشی نکنید. یک استراتژی کامل برای لینک سازی داشته باشید و با دقت و وسواس آن را دنبال کنید.

 

در اینجا این آموزش با عنوان 5 نکته آموزش لینک سازی به پایان رسید. شما می توانید برای مطالعه ی سایر آموزش های ما از قسمت مطالب آموزشی استفاده کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با خدمات طراحی سایت در خدمت شماست. ما را با نظرات خودتان همراهی و هدایت کنید تا با کیفیت بیشتری در خدمت شما باشیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید