طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 نکته برای داشتن لینک های با کیفیت در سال 2016

5 نکته برای داشتن لینک های با کیفیت در سال 2016

لینک دهنده‌ها در میان چیزی بیش از 100 الگوریتم گوگل بخش مهمی هستند که می‌توانند رتبه وب‌سایت شمارا در موتورهای جستجو بالا و یا پایین ببرند. به همین دلیل لینک‌ها خیلی مهم هستند.
برای دریافت لینک‌های باکیفیت بالا، پنج نکته زیر را حتماً بخوانید.

سن دامنه:

ازنظر سئو تفاوت زیادی بین سایتی که 6 ماه از ایجادش می‌گذرد با یک سایت یک‌ساله وجود ندارد بااین‌حال سایت‌های خیلی قدیمی ممکن است ازنظر سئو ضعیف‌تر از سایت‌های جدید باشند.

قدرت لینک:

سن دامنه، کلمات کلیدی و موارد دیگر همه باهم اقتدار لینک را تشکیل می‌دهند. اقتدار لینک نشان می‌دهد که چه مقدار از لینک‌ها را دریافت کرده‌اید، این ابزار، ابزار مناسبی برای بررسی مشخصات پیوند فعلی خود در سایت‌های دیگر است.

الگوهای پیوند طبیعی:

موتورهای جستجو تکنیکی دارند که به آن اصطلاحاً کلاه‌سیاه می‌گویند که در روزهای قبل بانام‌های پاندا و پنگوئن هم از آن‌ها یادکردیم، زمانی بود که مردم سایت‌های لینکی را برای گرفتن لینک دیگران و قرار دادن لینک خود در سایت آن‌ها راه‌اندازی می‌کردند که امروز این‌گونه سایت‌ها اسپم عنوان‌شده است.
این روزها گوگل و دیگر موتورهای جستجو الگوهای ارتباطی پیچیده‌ای دارند و تغییر عنوان سایت سیاست‌های خاص خود را دارد مثلاً اگر وب‌ سایت طراحی شده شما مربوط به فروش وسایل آکواریوم باشد و بعدها طراحی سایت را به یک سایت سرگرمی که در مورد ماهی‌های گرمسیری به خواننده‌ها اطلاعات می‌دهد تبدیل کنید منطقی به نظر می‌رسد اما اگر سایت آکواریوم را به چیزی که به آن ربطی ندارد مثلاً املاک تبدیل کنید مسلماً باعث افت رتبه سایت شما خواهد شد.

تطابق کامل لینک لنگر (Anchor link)

یک جز مهم از لینک دهنده‌ها است که وزن و اعتبار بالایی به لینک دهنده می‌دهد.

نکته 1:

لینک‌های فعلی سایت خود را بررسی کنید، لینک سایت‌های ضعیف را از سایتتان حذف کنید و همچنین اجازه ندهید لینک سایت شما در سایت‌های ضعیف وجود داشته باشد.

لینک های با کیفیت | سایت سازان

نکته 2:

یک لیست از پست‌های خود با کلمات کلیدی مناسبشان بسازید، مطالب منحصربه‌فرد، معتبر و جذاب خود را به این لیست اضافه کنید تا کاملاً در دسترس باشند.

نکته 3:

سعی کنید در پست‌هایتان میزان کلمات را بالا ببرید و حداقل به 1000 کلمه برسانید، طبق تحقیقات متوجه شده‌ایم که وقتی کاربر موضوعی را جستجو می‌کند که در چند سایت وجود دارد سایتی در اولین جستجو قرار می‌گیرد که کلمات پستش حدود 1889 کلمه است، فراموش نکنید که در میان کلمات از تصاویر هم استفاده کنید.

نکته 4:

از مطالب تکراری بپرهیزید، نویسنده‌ای را استخدام کنید که مطالب باارزشی را برای شما تهیه کند لینک های با کیفیت مطالب خود را در سایت‌ها به اشتراک بگذارید و فهرستی از وب‌سایت‌هایی که می‌خواهید با آن‌ها تبادل لینک کنید تهیه کنید.

نکته 5:

یک استراتژی مناسب ایمیل زدن به صاحبان سایت های دیگر است. شاید کمی طول بکشد پس لطفاً صبور باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید