طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

5 گام برای داشتن وب سایتی موفق – بخش دوم

5 گام برای داشتن وب سایتی موفق – بخش دوم

در خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی وب سایت، سایت سازان هستیم با بخش دوم مقاله 5 گام برای داشتن وب سایتی موفق. برای مشاهده بخش اول این مقاله بر روی این لینک کلیک نمایید.

3- زمان بندی دقیق اجرای پروژه

۲ نکته بسیار مهم در اجرای پروژه ها زمان بندی اجرا و هزینه ای است که قصد داریم صرف انجام پروژه نماییم. هر دو این موارد به ابعاد پروژه ای که قصد اجرای آن را داریم، وابسته می باشند. برای مشخص بودن فرآیند پیشرفت پروژه می توانید جدول زمانی برای پروژه خود در نظر بگیرید. با مشخص کردن و نوشتن لیست کارهایی که در مسیر انجام پروژه باید انجام دهید، به دید دقیق تری نسبت به روند پروژه دست پیدا خواهید کرد. ابزارهای زیادی به منظور ایجاد جداول زمانی و مدیریت پروژه ها وجود دارند که اگر بخواهیم به یکی از مهم ترین و معروف ترین آنها اشاره کنیم می توانیم GanttPRO را نام ببریم.

4- تهیه وایرفریم (Wireframe) و طراحی رابط کاربری

حال باید شروع به ایجاد وایرفریم (Wireframe) از پروژه خود نماییم. ایجاد طرح دو بعدی رابط کاربری قبل شروع فرآیند طراحی رابط کاربری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه نمود. شما در این مرحله متوجه کم و کاستی های پروژه خود شده و می توانید قبل از شروع ایجاد قالب، نکات ظعف را رفع و موراد جدیدی را به پروژه خود اضافه نمایید. برای ایجاد وایرفریم نیز ابزارهای متنوعی موجود هست که از جمله شناخته شده ترین این ابزارها می توان به Balsamiq Mockups ، OmniGraffle و axure اشاره کرد.

بعد از آماده کردن طرح دو بعدی از تمامی صفحات وب سایت نوبت به ایجاد و کدنویسی رابط کاربری خواهد رسید. موارد و نکات زیادی در طراحی رابط کاربری وجود دارند که پیشنهاد می کنیم بدین منظور مقالات نکات مهم در طراحی رابط کاربری و 4 اقدام اشتباه در طراحی رابط کاربری سایت را مطالعه نمایید.

در زیر نمونه ای از نحوه ایجاد وایرفریم را به منظور اطلاع شما کاربران گرامی قرار داده ایم:

5 گام برای داشتن وب سایتی موفق – بخش دوم

5 – برنامه نویسی، تست و انتشار پروژه

پس از تکمیل رابط کاربری سایت باید شروع به برنامه نویسی و توسعه پروژه خود نماییم. برای این منظور سعی کنید گروهی مجرب، دقیق و خلاق را برای اجرای پروژه خود انتخاب نمایید. گروه سایت سازان با سال ها تجربه در این زمینه مفتخر خواهد بود تا راهنما و مجری طرح های شما هموطنان گرامی باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی سایت و مقالات طراحی و بهینه سازی وب سایت مراجعه نمایید.

امیدواریم در این مطلب توانسته باشیم رضایت شما کاربران گرامی را جلب نماییم. نطرات و پیشنهادت شما دوستان باعث دلگرمی و مشوق ما در نوشتن هر چه بهتر مقالات آموزنده خواهد بود.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
5 گام برای داشتن وب سایتی موفق - بخش دوم
امتیاز
51star1star1star1star1star

دیدگاه ‏خود را بنویسید