طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

پنج اصل اساسی برای ارتقا در تجارت

پنج اصل اساسی برای ارتقا در تجارت

پنج اصل اساسی برای ارتقا در تجارت

این‌که اینترنت سراسر جهان را فراگرفته است راز نیست. بسیاری از ما در حال حاضر بدون اینترنت زندگی دشواری خواهیم داشت، ما برای پیدا کردن اطلاعات کافی برای سوالات رایج اینترنت جهت تعامل با مردم اینجا هستیم.در همه جای اینترنت کسب‌وکارهای بی‌شماری حضور پیداکرده‌اند که باقدرت و محبوبیت به دنبال موفقیت هستند. اما تعدادی از کسب‌وکارها هنوز هم تمایلی به درگیر شدن در بازی‌های بازاریابی آنلاین را ندارند، به دلایلی مانند: ترس از هزینه، این وب‌سایت‌ها می‌ترسند که پا به دنیای مجازی بگذارند و ترجیح می‌دهند کار خود را طبق روال سنتی قدیمی پیش ببرند. ترس از هزینه و ترس ندانستن استراتژی‌های لازم مزید بر علت است.اما لازم نیست تمام استراتژی‌های آنلاین را بدانید، برای ایجاد شهرت برای کسب‌وکار شما و یا حداقل رضایت مشتریان برخی از اصول اولیه آنلاین وجود دارد که لازم است آن‌ها را بدانید و دانستن آن‌ها برای شروع کار کفایت می‌کند.

در اینجا برخی از ویژگی‌هایی که هر کسب‌ و کار مدرن باید فراگیرد را عنوان می‌کنیم که عبارت‌اند از:

 وب‌سایت

اگر شما یک وب‌سایت نداشته باشید، زمان زیادی را از دست می‌دهید. وب‌سایت‌ها استراتژی اصلی بازاریابی بین‌المللی هستند و به‌عنوان مقصد نهایی برای تلاش در نظر گرفته می‌شوند،طراحی سایت‌ ها محلی برای رسیدن و تماس مردم با شما هستند. وقتی‌که سایتی داشته باشید درواقع فرصتی برای به دست آوردن مشتریان جدید دارید که ممکن است برای همیشه برای شما باقی بمانند. مهم‌تر از همه اینکه باوجود یک  طراحی وب‌ سایت می‌توانید مردم را بانام تجاری خود آشنا کنید و اطلاعات بیشتری به آن‌ها بدهید. اطلاعاتی از قبیل اینکه چه خدمتی ارائه می‌دهید. حتی علاوه بر این‌ها، حتی اگر قصد بازاریابی از طریق اینترنت را نداشته باشید لازم است که حتما یک وب‌سایت داشته باشید طراحی سایت بسیار مهم می باشد چراکه در دنیای امروز وقتی مشتری ببیند که شما سایت ندارید نام تجاری شمارا جدی نمی‌گیرد و فکر می‌کند که محصولات بی‌کیفیتی دارید. پس سعی کنید که حتما روند مدرن بودن را حفظ کنید.

 حضور رسانه‌های اجتماعی

داشتن چند نوع حضور در رسانه‌های اجتماعی نیز مهم است. منظور این نیست که هرروز برای پیدا کردن مخاطب جدید پست بگذارید (که البته من این راه را به‌شدت پیشنهاد می‌کنم) اما حداقل کاری که می‌کنید این است که اطلاعات عمومی خود را در پروفایل صفحه شخصی خودروی سیستم‌عامل‌هایی مانند فیس‌بوک و توییتر ثبت کنید. رسانه‌های اجتماعی مانند یک نشانگر مشروعیت خدمت می‌کنند. نشان دادن واقعی بودن و مدرنیته از شرکت شما راهی برای به دست آوردن افرادی است که به‌طور خاص این رسانه‌ها را جستجو می‌کنند و در آن‌ها به فعالیت می‌پردازند.

 

پنج اصل اساسی برای ارتقا در تجارت | سایت سازان | طراحی سایت

 

 پایه استناد محلی

استناد محلی نوشته مختصری از شرح شرکت شما در مکان‌های خارج از سایت، مانند دایرکتوری‌های محلی و یا سایت‌های بررسی‌شده هستند که شانس بزرگی برای شما هستند، حتی اگر کسب‌وکار شما طراحی سایت ندارد و در شبکه‌های اجتماعی عضو نیست، در حال حاضر تعداد انگشت‌شماری از استناد محلی وجود دارد که با توجه به بررسی مشتری و یا اشاره کردن به کسب‌وکار خود ممکن است منجر به استفاده مردم شود. مطالعه کردن سایت‌های محبوب و طراحی سایت‌ های مشاورین و هرگونه اصلاحات لازم اطلاعات مانند نام شرکت، آدرس و شماره تلفن استناد محلی خوبی برای جستجوگران محلی و داشتن دید کلی یکسان است.

 به‌روزرسانی منظم

این به‌اندازه کافی برای ایجاد یک حضور ساده است. برای حفظ مخاطبان خود در حلقه باید تلاش کنید که هر زمان لازم بود به‌روزرسانی را انجام دهید. یک مثال مهم: اگر شرکت شما تغییر مکان داده است لازم است که آدرس محل جدید را در وب‌سایت و یا پروفایل شبکه‌های اجتماعی و احتمالا استناد محلی دوباره ثبت کنید. اگر شما تغییرات را به‌روزرسانی کنید و یا محصولات و خدمات جدیدی ارائه دهید تلاش موثری برای حفظ مخاطبان خود انجام داده‌اید.

 

پنج اصل اساسی برای ارتقا در تجارت | سایت سازان | طراحی سایت

گزینه تماس آسان

خیلی از دلایلی که می‌گوید نیاز است که آنلاین باشید این است که کاربران آنلاین ساده‌تر با شما ارتباط برقرار کنند و دسترسی آسان‌تری داشته باشند. تمام سایت‌ها این دسترسی را با یک گزینه به نام تماس با ما آسان‌تر می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، شما نیاز دارید که حداقل یک شماره تلفن از مدیر سایت داشته باشید با استفاده از قسمت تماس با ما اطلاعات خود و شماره تلفنتان را ارسال می‌کنید و از مدیر سایت می‌خواهید که با شما تماس بگیرد. شاید یکی از ویژگی‌های مهم چت همین ساده کردن دسترسی‌ها باشد. شما نیاز به افراد قابل‌اعتمادی دارید که به‌جای شما به این درخواست‌ها در طراحی سایت و کانال‌های اجتماعی پاسخ دهند.

فراتر از اصول اولیه

اگر شما این پنج اصل را رعایت کنید می‌توانید خود را در آستانه مدرن بودن بدانید و اگر می‌خواهید از این حداقل‌ها فراتر روید می‌توانید استراتژی‌های ورود به سطح تشدید و بهبود را مطالعه کنید و روند هرکدام را برای رسیدن به حداکثر دنبال کنید.

بهینه‌سازی

بهینه‌سازی (به‌طور خاص بهینه‌سازی موتورهای جستجو – سئو ) روند ساخت تغییرات سایت و حضور آنلاین برای افزایش دید در موتورهای جستجو مانند گوگل است.

محتوای در حال انجام

یک استراتژی محتوا درحال‌توسعه که در حال انجام کار است به شما کمک خواهد کرد که مخاطبان رسانه‌های اجتماعی خود را حفظ کنید، ارائه اطلاعات بیشتر به مشتریان خود، افزایش وفاداری مشتری و به رسمیت شناختن نام تجاری و حتی بهبود رتبه‌بندی جستجو همه از خدمات ارائه‌شده است. توصیه می‌کنم وبلاگی داشته باشید و به‌طور منظم در آن پست بگذارید.

تعامل اجتماعی

رسیدن به افراد جدیدی که ممکن است به نام تجاری شما علاقه‌مند شوند در شبکه‌های اجتماعی راحت‌تر میسر می‌شود. راحت‌تر ایجاد مخاطب می‌کند و حتی ممکن است سرنخ‌های تازه‌ای برای شما به دست آورد.

رشد

هنگامی‌که پای خود را به این راه گذاشتید، باید به دنبال پیدا کردن راه‌های آسان‌تر برای تشدید دید و شهرت نام تجاری خود باشید. با محتوای بیشتر و پیروان بیشتر تاکتیک‌های بازاریابی آنلاین را روزبه‌روز بهتر از قبل فرامی‌گیرید. برای کمک به رشد کسب‌وکار آنلاین خود و راهنمای قطعی برای بازاریابان کسب‌وکارتان سعی کنید که ذهن بازی برای احتمالات مربوط به بازاریابی آنلاین داشته باشید. حتی اگر صنعت شما یکی از صنایع قدیمی است و حتی اگر تابه‌حال به معنای سنتی بازاریابی و تبلیغات می‌کردید به‌سادگی می‌توانید به دنیای تکنولوژی وارد شوید و از مزایای بسیار زیادی برای مشتریان فعلی و آینده خود استفاده کنید. با ارائه دادن اطلاعات و دید اضافی راه موفقیت شما هموارتر می‌شود.اما با فراتر رفتن از سطح پایه، با یک چارچوب برای بازاریابی محتوا و مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها، شما شروع به دیدن ترافیک می‌کنید و احتمالا درگیری چندهفته‌ای را پیش رودارید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید