طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

7 تغییر ساده برای بالا بردن بازدید سایت

7 تغییر ساده برای بالا بردن بازدید سایت

زمانی که شما نیاز به چیزی – یک محصول، یک تکه از اطلاعات، یک شماره تماس دارید اولین کاری که شما معمولا انجام می دهید چیست؟ یک موتور جستجو پیدا می کنید و چیزی که می خواهید را در آن تایپ می کنید،درست است؟ آخرین پردازش گوگل نشان می دهد که روزانه 5.3 میلیارد جستجو توسط کاربران جهان انجام می شود بنابراین جای تعجب ندارد که چرا بسیاری از شرکت ها این روزها به دنبال بهبود سئوی سایت خود هستند. استراتژی سئو، برای بالا بردن رتبه سایت های مربوط به کسب و کار، فروش محصولات، ارائه خدمات و صدها چیز دیگر این روزها رونق بسیاری پیدا کرده است.
در اینجا7 تغییر ساده برای بالا بردن بازدید سایت که می تواند بازدید سایت شما را در موتورهای جستجو بالا ببرد بررسی می کنیم:

1-هر صفحه از سایت خود را با محتوای قوی بهینه سازی کنید

سعی کنید که از مطالب جالب و کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، به دنبال کپی کردن از سایت های دیگر نباشید که این کار برای سئو سم است.همه صفحات به خصوص ترکیب اصلی(خانه،تماس و خیره) نیاز به علائم اختصاری مناسبی دارند ، اگر محتوای صفحه شما مناسب عنوان سایتتان نباشد سایت شما بهینه سازی نخواهد شد.

7 تغییر ساده برای بالا بردن بازدید سایت

2-از عنوان منحصر به فرد و توضیحات مناسب در هر صفحه استفاده کنید.

عنوان مطالب در جستجوی کاربران امری بسیار مهم است هرچه عنوانی که می نویسید به ذهن کاربری که جستجو می کند نزدیک تر باشد سایت موفق تری خواهید داشت، این هنر شما است که چگونه یک عنوان مناسب انتخاب کنید که در صفحات اول گوگل قرار بگیرید. شما می توانید از یک ابزار مبتنی بر وب مانند siteliner برای بررسی عنوان ها و توضیحات صفحات خود استفاده کنید.

3-خطاهای 404

این خطاها، خطاهای مزاحمی برای کاربران هستند و ممکن است با صفحات اول گوگل تداخل داشته باشند. این خطا بعید است که به صفحه شما آسیب برساند اما مطمئنا کاربری که با این خطا مواجه شده بار دیگر به سایت شما سر نخواهد زد.کنسول جستجوی گوگل ابزار مناسبی برای چک کردن این گونه خطاها است.

4-مطالب خود را به اشتراک بگذارید

این یک تغییر بسیار ساده و در عین حال مفید است، آیکن هایی را در طراحی سایت خود قرار دهید که کاربران به راحتی بتوانند از طریق آن مطالب شما را در صفحات اجتماعی گوناگون به اشتراک بگذارند، این کار مستقیما به بهبود رتبه بندی سایت شما کمکی نمی کند اما با بالا بردن آمار بازدید سایتتان به مرور زمان رتبه خوبی برای شما به ارمغان می آورد.
جالب است که بدانید این قابلیت به تازگی به عنوان یکی از دو عامل رتبه بندی بالا در الگوریتم گوگل تایید شد.

5-بهینه سازی تصاویر

حتما در هنگام بازاریابی از تصاویر زیادی استفاده کرده اید اما آیا تصاویرتان را بهینه سازی کرده اید؟برای اینکه تصاویر شما مطلوب موتورهای جستجو باشد کار ساده ای در پیش دارید، کافیست که عکسی را از سایت های دیگر به سایت خود کپی نکنید، به جای آن تصویر خود را آپلود کنید و با توصیف کلمه کلیدی دقیق و غنی و تگ های ALT در سایت خود قرار دهید.

6-بارگزاری سایت خود را سریع تر کنید

سرعت سایت عامل مهمی برای دیده شدن سایت شما در موتورهای جستجو نیست اما قطعا بدون نقش هم نیست. بهینه سازی تصاویر، حذف داده های متای غیر ضروری و هرچیز اضافی دیگر می تواند سرعت سایت شما را بالا ببرد تا بازدید کننده ها از بودن در سایت شما خسته نشوند و بار دیگر با حفظ کردن آدرس سایت پر سرعت شما از سایتتان بازدید کنند.

7-نشانه گذاری

اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم این کار، کار ساده ای نیست اما قطعا یک راه موثر برای دیده شدن سایت شما در موتورهای جستجو است.محتوای خود را با نشانه گذاری بیشتر در معرض نمایش خواهید گذاشت.

امیدواریم تا توانسته باشیم مطالب مفیدی در زمینه سئو ارائه دهیم تا شما کاربران گرامی بتوانید با استفاده از این مطالب به اصول اولیه پیرامون این موضوع آگاه شوید، لطفا نظر خود رادر مورد این  مطلب ارسال فرمایید.

7 تغییر ساده برای بالا بردن بازدید سایت

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید