طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل

8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل

8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل

لیست مخاطبان ایمیل شما بزرگ‌ترین سرمایه‌تان است. به‌احتمال‌زیاد این را می‌دانید که ساخت لیست از ابتدا چالش‌برانگیز و گیج‌کننده است. واقعیت این است که این امر هم‌زمان زیادی می‌برد و هم نیاز به فن‌های موثر دارد. اگر شما بتوانید منظم بمانید، خواهید دید که لیست مشترکانتان افزایش پیدا می‌کند. در اینجا 8 راه عالی برای دریافت مشترکین بیشتر در فهرستتان بیان می‌شود.

محتوای رایگان

این تبادل یکی از محبوب‌ترین تکنیک های لیست سازی در اینترنت است. هنگامی‌که شما محتوای باارزشی را درازای نام و آدرس ایمیل یک مشترک ارائه می‌دهید بالاترین نرخ تعامل را در وب خواهید دید.شرکت‌هایی بزرگی مانند HubSpot و Kissmetrics که مارک‌های موفقی هم هستند و تنها در چند سال کوتاه ساخته‌شده‌اند، در شبکه بازاریابی داخلی‌شان نبوغ زیادی به کاربردند. آن‌ها اطلاعات ارزشمند را به همراه اطلاعات تماس، به‌صورت رایگان در اختیار مشترکان قرار می‌دهند و از این طریق نرخ رشد بازاریابی را افزایش می‌دهند.

عبور-پیشرفت

زمانی که محصول شخص دیگری را به لیست خریدوفروشتان اضافه می‌کنید آن‌ها سود بسیار زیادی را از امضاء یو پی اس و یا فروش به دست می‌آوردند و بالعکس. این می‌تواند یک روش لیست سازی باارزش در باشد، اما من فقط خودم را با مردم برنامه‌هایشان و آنچه می‌خواهند منطبق می‌کنم.

مطبوعات

هنگامی‌که شما یا کسب‌وکارتان در مطبوعات برجسته می‌شوید، در معرض تماشا و تبلیغات رایگان قرار می‌گیرید. این بدان معناست که افراد بیشتری به سایتتان مراجعه می‌کنند و فرصت بسیار مناسبی است برای اضافه کردن لیست مخاطبان جدید.یک پیشنهاد ویژه برای خوانندگان و شنوندگان یا بینندگان خود بدهید و یا به‌سادگی بخواهید اطلاعات تماس خود را اعلام کنند. ممکن است این روش کمی طول بکشد، اما بسیار موثر می‌باشد و من حاضرم 15 ثانیه را صرف اضافه کردن دستی یک مخاطب جدید به لیست کنم.

 

8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل

وقایع زنده

هنگامی‌که در زندگی روزمره‌تان و یا در کارگاه‌های آموزشی صحبت می‌کنید، مخاطبان کارت‌های تجارتتان را تبلیغ می‌کنند و از آن‌ها در خبرنامه‌شان استقبال کنند. یک کارآفرین بزرگ زمانی که در یک ارائه سخنرانی می‌کند در آخرین اسلاید از مخاطبان می‌خواهد که اطلاعات تماس خود را به لیست مخاطبان ایمیل اضافه کنند.
بازهم، تلاش کنید. از همه نخواهید که به وب ساییتان بیایند و در آن ثبت‌نام کنند بلکه وقتی در حال ارائه هستید در یک‌لحظه وسط ارائه توقف کنید و از مخاطبان بخواهید با استفاده از گوشی خود آدرس ایمیل را برایتان ارسال کنند و آن‌ها را به فهرستتان اضافه کنید.

فهرست خرید

این موضوع کمی در حاشیه بهترین شیوه است، اما واقعیت این است که بسته به صنعتی که در آن هستید- برخی از فهرست‌های ایمیل برای خرید در دسترس است. برای استفاده از این تاکتیک بسیار مراقب باشید زیرا این کار می‌تواند بسیار گران‌قیمت باشد.ممکن است هرزنامه (اسپم‌ها) زیادی وجود داشته باشد که نیاز باشد پاک شوند اما اگر علاقه به خرید دارید قبل از پاک کردند آن‌ها را مطالعه کنید.

استراتژیک انتخاب کردن

اگر شما یک سبد خرید آنلاین در طراحی سایت خود دارید مطمئن شوید که ایمیلتان را در لیست اضافه کردید البته این گزینه به‌طور پیش‌فرض، انتخاب‌شده است. این استراتژیک، راه ساده ایست برای اضافه کردن افراد بیشتری در فهرست مخاطبانتان که حتی ممکن است بعد از خرید اشتراکشان را لغو کنند.

وبینارها

برای شرکت در وبینارها، همیشه نیاز به اطلاعات ثبت‌نام دارید حتی اگر رایگان باشد. زمانی که وبینار یا سخنرانی تلفنی ارائه می‌دهید از شرکت‌کنندگان بخواهید تا ایمیل خود را وارد کنند و یک لیست از مخاطبان را در طراحی وب سایت خود ایجاد کنید و سپس به ایمیل همه‌ی آن‌ها پاسخ دهید.

 

8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشت8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل | سایت سازانر 8 راه برای اضافه کردن مشترکان بیشتر برای لیست ایمیل | سایت سازانبرای لیست ایمیل | سایت سازان

تاییدیه ثبت‌نام

اگر طراحی وب‌ سایت تان شامل هر نوع از ویژگی‌های عضویت و یا ایجاد حساب جدید، حتی اگر فقط برای ورود نظرات در پست‌های وبلاگ باشد، شما باید اطلاعات ایمیل را بگیرید و برای جمع‌کردن یک دسته از مخاطبان امیدوار باشید. با استفاده از این فرصت شما یک حساب کاربری جدید ثبت‌نام کرده‌اید و با تائید آن مطمئن هستید که یک آدرس ایمیل معتبر دارید.این تکنیک نسبتا ساده است اما در طول زمان استفاده می‌شود و مدام در حال تماشای افزایش تعداد مخاطبانتان هستید. هیچ‌وقت به خاطر صرف زمان و تلاشتان در این زمینه پشیمان نمی‌شوید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید