طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

در گوگل بیش از 130 تریلیون صفحه‌ی موجود در وب ثبت شده است

در گوگل بیش از 130 تریلیون صفحه‌ی موجود در وب ثبت شده است

شناسایی صفحات ثبت شده توسط جستجوگر گوگل

درزمانی نزدیک به 4 سال، اطلاعات جستجوگر گوگل از صفحات موجود در اینترنت به‌شدت رشد کرد، در این دوره زمانی بیش از 100 تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند.گوگل مطالب موجود در صفحه How search work خود را به‌روزرسانی کرد و در این به‌روزرسانی اعلام کرد که بیش از 130 تریلیون صفحه موجود در اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی‌شده‌اند.
در بالای این صفحه چنین تیتری آورده شده است: “جستجو با وب آغاز می‌شود. بیش از 130 تریلیون صفحه در اینترنت شناسایی‌شده‌اند و این تعداد روزبه‌روز در حال افزایش است”.
در ماه مارس سال 2013 تعداد صفحات شناسایی‌شده توسط گوگل 30 تریلیون صفحه بود و امروز باگذشت کمتر از 4 سال از این مسئله، این تعداد به 130 تریلیون افزایش‌یافته است یعنی درزمانی کمتر از 4 سال بیش از 100 تریلیون صفحه توسط جستجوگر گوگل شناسایی‌شده‌اند.

در زیر یک اسکرین شات از صفحه How Search Works گوگل در سال 2013 نمایش آورده شده است:

ثبت سایت در گوگل | شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو

این تصویر مربوط به ماه مارس سال 2013 است؛ اما تصویر جدید مربوط به این صفحه که در زیر آورده شده است چیزی بسیار متفاوت از تصویر اول را نشان می‌دهد:

ثبت سایت در گوگل | شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو

ضمیمه: این اعداد اعلام‌شده دقیقا بیان‌گر تعداد صفحات اندیس‌گذاری شده نمی‌باشد بلکه میزان آگاهی گوگل از تعداد صفحات موجود در وب را نمایش می‌دهد.

[rating itemreviewed=”بیش از 100 تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند” rating=”9.5″ reviewer=”سایت سازان” dtreviewed=”22/11/2016″ best=”10″ worst=”0″]بیش از 100 تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند برای شناسای صفحات جدید در گوگل و شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو و…[/rating]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید