طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت فروشگاه نرم افزار

طراحی سايت فروشگاه نرم افزار

طراحی سايت فروشگاه نرم افزار

دنیای امروز نسبت به گذشته تغییر کرده است. درگذشته انسان‌ها اکثر کارهای خود را شخصا و به‌صورت یدی انجام می‌دادند؛ بنابراین برای انجام کارهای سنگین نیاز به تعداد نیروی کار زیاد و صرف زمان فراوان بود. به دلیل این کمبود و نیاز، دانشمندان و بزرگان عرصه‌های علمی اقدام به تحقیق و پژوهش کردند تا جایی که ثمره اصلی آن در انقلاب صنعتی و با ظهور ماشین‌های غول‌پیکر نمایان شد. جایی که دیگر برای انجام بسیاری از کارهای صنعتی و تولیدی نیاز به نیروی انسانی نبود و ماشین‌ها این کار را با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌دادند.اما جدا از انجام کارهای صنعتی، انسان‌ها به دنبال راهی برای افزایش بهره‌وری خود بودند. آن‌ها به دنبال دستگاهی بودند که عملیات را سریع انجام دهد.دستگاهی که انسان‌ها بتوانند با استفاده از آن، زمان انجام کارهای خود را کاهش و درنتیجه بهره‌وری خود را افزایش دهند.

این نیاز در نهایتا منجر به پیدایش یک اختراع شگفت‌انگیز شد: کامپیوتر.

کامپیوترها اگرچه خود یک دوره 50 ساله از تحول و پیشرفت رادارند تا جایی که کامپیوترهایی با اندازه‌هایی برابر با یک اتاق بزرگ، توانایی انجام محاسبات را درزمانی بسیاری طولانی از کامپیوترهای امروزی داشتند، کامپیوترهای کوچکی که شما می‌توانید با خود حمل کنید و از آن در انجام پردازش‌های سنگین استفاده کنید.اما باوجود یک دستگاه پردازنده سریع، به دلیل خاص بودن و مرتبط بودن ساختار سخت‌افزار و نرم افزار کامپیوترها، توانایی نوشتن برنامه‌های که کاربر بتواند به‌سادگی و بدون دانش برنامه‌نویسی و سخت افزار کامپیوتر، کارهای خاصی را انجام دهد تنها منحصر به تولیدکنندگان آن کامپیوترها بود؛ اما این پایان کار نبود.

طراحی وبرنامه نویسی وب سایت

با جداسازی بخش سخت افزار از نرم افزار و با به وجود آمدن سیستم‌عامل‌ها و ایجاد زمینه‌هایی برای برنامه نویسان، امروزه میلیون‌ها برنامه‌نویس در سراسر دنیا وجود دارند که می‌توانید با دانستن استانداردهای مربوطه، برنامه‌ها و نرم افزارهای تخصصی و متناسب با فضای کسب‌وکار و نیازهای محیط خود بنویسند.این امکان سبب شده تا امروزه شرکت‌های برنامه‌نویسی با توجه به نیازهای بازار و یا درخواست مشتریان، اقدام به تولید نرم افزار کنند.

اگر شما هم در بخش تولید نرم افزارهای تخصصی کار می‌کنید یا یک واسط برای ارائه قانونی نرم افزارهای خارجی به مشتریان می‌باشید.احتمالا نیازمند بستری مناسب برای ارائه و فروش این نرم افزارها دارید. شما نیازمند یک فروشگاه بزرگ نرم افزار هستید؛ اما به‌جای اکتفا کردن به یک فروشگاه فیزیکی محدود به یک منطقه از شهر و یا چند شهر، شما می‌توانید نرم افزار مفید خود را به همه آن‌هایی که در سراسر کره زمین به آن نیاز دارند ارائه کنید. برای این کار کافی است از یک وب‌سایت استفاده کنید.

 

طراحی سايت فروشگاه نرم افزار | طراحی وبرنامه نویسی وب سایت

یک وب سایت تخصصی فروشگاه نرم افزار

یک وب سایت فروشگاه نرم افزار چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به گستردگی اینترنت در میان مردم و محصول یک فروشگاه نرم افزار که توسط یک سیستم کامپیوتری قابل‌اجرا است، می‌توان از این ظرفیت به‌خوبی استفاده کرد چراکه اینترنت و نرم افزار و کامپیوتر همگی در حوزه صنعت کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند.اما یک وب سایت تخصصی فروشگاه نرم افزار باید چگونه باشد؟ به‌طورکلی یک وب سایت فروشگاه نرم افزار دارای ویژگی‌های مشخصی می‌باشد که به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود.

ظاهر گرافیکی

اولین اثری که یک مشتری از وب سایت شما مشاهده می‌کند، ظاهر گرافیکی آن است.ظاهر وب سایت شما با توجه به مرتبط بودن محصولتان به عرصه کامپیوتر و اینترنت، نشان‌دهنده میزان حرفه‌ای بودن شما و اطمینان و اعتماد به توانایی و محصولات نرم‌افزاری شما است؛ بنابراین طراحی ظاهر وب سایت شما باید زیبا و متناسب با محصولات نرم افزاری باشد که ارائه می‌دهید.نهایت هدف شما فروش محصولات نرم افزاری است. شما نیازمند یک فروشگاه اینترنتی کامل هستید. طراحی سایت فروشگاهی که در وهله اول محصولات نرم افزاری را در دسته‌بندی‌های مرتبی نمایش دهد.

فروشگاه اینترنتی

در صفحه مربوط به هر نرم‌افزار، توضیحاتی کامل از نرم افزار، پیش‌نیازهای سخت‌افزاری و سیستمی اجرای نرم افزار، تصاویری از نرم افزار، نسخه دمو و تست نرم افزار برای اعتماد کاربر و درنهایت امکان خرید آن وجود داشته باشد.بسته به این‌که محصول نرم افزاری خود را به‌صورت پکیج فیزیکی ارائه می‌کنید و یا فایل های قابل دانلود، وب سایت شما باید قابلیت پرداخت الکترونیکی داشته باشد تا کاربر پس از پرداخت مطمئن از درگاه‌های موردنظر، درنهایت بتواند نرم افزار را دریافت کند.

مشارکت کاربران

با توجه به حضور مشتریان در وب سایت شما، باید امکاناتی نظیر گروه‌ها و فروم های اینترنتی و یا بخش نظرات موجود باشد تا کاربران بتوانند درباره محصولات شما بحث و گفتگو کنند. نقاط ضعف و قوت را بیان کنند و میزان رضایت خود را از محصولاتتان بیان کنند. همچنین باید امکان پرسش و پاسخ نیز برای کاربران وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند پرسش‌های خود را مطرح کرده و پاسخ‌های آن‌ها را دریافت کنند.

پشتیبانی

یکی از مهترین ویژگی که باید وب سایت شما داشته باشد یک پشتیبانی قوی و آنلاین است. علت این امر این است که محصول شما به مشتری ارائه می‌شود که به کامپیوتر و اینترنت دسترسی دارد و احتمالا محصول را از طریق اینترنت دانلود و دریافت می‌کند؛ بنابراین باید سازوکاری فراهم باشد تا مشتریان سوالات و یا مشکلاتی که در بخش‌های مختلف انتخاب محصول، پرداخت، راهنمای نصب و مشکلات اجرای نرم افزار است با شما به اشتراک گذاشته و شما بتوانید به آن ها پاسخ دهید. این موضوع سبب افزایش میزان اعتماد به وب سایت شما نیز می‌گردد.

سایر موارد فنی در طراحی سایت نرم افزار فارسی

همچنین باید موارد فنی را به‌خوبی در طراحی وب سایت شما در نظر گرفته شود. وب سایت شما باید به‌صورت بهینه برای موتورهای جستجو طراحی شود و سئوی مناسبی داشته باشد. وب‌سایت شما باید سریع، امن، دارای فضای مناسب و ریسپانسیو یا واکنش گرا باشد. این موارد کمی تخصصی‌تر هستند اما برای موفقیت وب سایت شما کاملا ضروری است. بنابراین برای داشتن یک وب سایت کامل و اصولی، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه و متخصص در امر طراحی‌تان یاری بگیرید تا بتواند علاوه بر موارد ویژه یک وب سایت فروشگاه دانلود، موارد فنی موردنیاز را نیز به‌خوبی طراحی و پیاده‌سازی نماید.

برای طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی  نرم افزار با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت فروشگاه نرم افزار” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]
طراحی سايت فروشگاه نرم افزار

دیدگاه ‏خود را بنویسید