طراحی سایت تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
02188471521   ۰۲۱۴۰۸۸۱۰۳۸

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی شامل چه مواردی می باشد ؟ در طراحی سایت شرکت های خصوصی به چه آیتم هایی باید توجه نمود ؟ جایگاه سئو در طراحی سایت برای شرکت ها چیست ؟

از زمان آغاز انقلاب صنعتی عصر جدیدی در دنیای بشر آغاز شد. عصری بر پایه ابزارآلات و ماشین ها . عصری بر پایه مهارت ها. اما پس از گذشت سال ها بشر متوجه شد که عرصه ها برای بررسی بسیار گسترده است و باید آن را به حوزه های مختلفی تقسیم کرد. درست مثل تقسیم علم به علوم مختلف. تجلی این بخش بندی و تقسیم بندی ها در واژه ای به نام شرکت نمایان شد.امروزه پس از گذشت سالها از انقلاب صنعتی ، هنوز هم صنایع بزرگ و کوچک وفعالیت های اقتصادی در قالب شرکت ها اداره می شوند.

شرکت هایی با اهداف مشخص تعیین شده و دارای افرادی متخصص که با همکاری یکدیگر به سمت اهداف شان در حال حرکت و پیشرفتند.از طرفی پس از عصر انقلاب صنعتی ، بشر وارد عصر اطلاعات شد. عصری که ثمره نهایی آن اینترنت و وب به عنوان ابزاری برای گسترش دانش و اطلاعات. حالا شرکت ها نیاز دارند که علاوه بر مهارت و ابزار ، بر روی دانش خود نیر بیشتر کارکنند و در این زمان است که برخی سازمان ها مثل شرکت های دانش بنیان شکل می گیرند.

طراحی سایت حرفه ای شرکتی

اما آیا می توان از ظرفیت های این دنیای گسترده در شرکت ها استفاده کرد ؟ بله. در واقع شما باید از آن استفاده کنید.طراحی سایت برای یک شرکت، موسسه و یا سازمان که با نام وب‌سایت شرکتی شناخته می‌شود در میان انواع وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طراحی سایت شرکتی درواقع یک فضا برای تجارت یک کسب‌وکار می‌باشد. یک کسب‌وکار در وب‌سایتی که منحصرا برای همان کسب‌وکار طراحی‌شده است به معرفی فعالیت‌ها و رزومه و انواع خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط خود می‌پردازد و در پی آن محصولات خود را به فروش می‌رساند. به بیانی دیگر طراحی سایت برای شرکت ، یک ابزار برای بازاریابی اینترنت می‌باشد و بازاریابی اینترنتی نیز به شناسایی بازار هدف محصولات یک کسب‌وکار کمک اساسی می‌نماید، لذا داشتن یک وب‌ شرکتی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق الزامی است.

در عصر حاضر نیمی از زندگی افراد در دنیای حقیقی مشغول کار و زندگی می گذرد و نیمی از آن در دنیای مجازی. در دریایی از اطلاعات مختلف در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی . طبیعتا شما به عنوان کسی که یک شرکت یا بخشی از آن را داراست و یا آن را اداره می کند دوست دارید تا علاوه بر مشاهده تبلیغات شرکت شما و خدمات آن در بیلبود ها و خیابان ها، در میان این صفحات اینترنت هم سهمی از دیده شدن داشته باشید. سهمی که می تواند به مراتب بیشتر و موثر تر باشد.

برای این کار شما باید یک سایت به نام و مخصوص شرکت تان داشته باشید. وب سایتی که شامل موارد زیر باشد :

 • بخشی با عنوان معرفی شرکت و خدمات آن به افراد و مشتریان
 • معرفی ساختارهای سازمانی و اعضای هیئت مدیره
 • بیان اهداف بلند مدت ، چشم انداز و بیانیه های ماموریت شرکت
 • بخشی برای بیان آخرین وقایع و اخبار شرکت
 • امکان استفاده از ظرفیت فروشگاه های اینترنتی برای فروش و خدمات رسانی اینترنتی
 • امکان عضوی گیری و تهیه باشگاه مشتریان برای دریافت نظرات آنها و استفاده از آن ها در بهبود محصولات تان
 • بخش ارتباط با ما جهت ارتباط مشتریان جهت ارتباط بیشتر با شما
 • بخشی برای افزایش دانش افراد از محصولات شرکت تان در قالب مقالات آموزشی
 • امکان نمایش ویدئو در وب سایت شما برای نمایش فعالیت های شما و مراحل انجام فعالیت هایتان
 • امکان جایگزینی درخواست های اینترنتی به جای مراجعه حضوری برای دریافت برخی از خدمات شرکت تان
 • امکان ارتباط با شرکت های مشابه جهت گسترش فعالیت تان از طریق ارتباطات اینترنتی
 • امکان ارتباط اینترنتی و از راه دور با واحد های نمایندگی های شرکت در شهر های مختلف
 • امکان معرفی کارکنان و پرسنل به همراه تصاویر و رزومه کاری آن ها
 • امکان ارتباط گیری با بخش های مختلف شرکت بر اساس نوع فعالیت
 • و….

وب سایتی برای شرکت تان داشته باشید !

در واقع در عصر حاضر داشتن یک وب سایت و نوشتن آدرس آن در ویزیت کارت های شرکت شما امری بسیار ضروری است. شما با این کار نه تنها دامنه مشتریان تان را بسیار گسترده کرده بلکه می توانید خدمات خود را به کل دنیا ارائه دهید. اما وب سایت شما نیاز به ویژگی های مهم دیگری نیز دارد. به‌ طورکلی برای یک شرکت و یا یک تجارت در دو حالت ساده و پیشرفته می‌توان وب‌سایت طراحی نمود نکته قابل‌توجه این است که یک سایت شرکتی حتی در ساده‌ترین و پایه‌ای‌ترین حالت طراحی بازهم از یک سایت شخصی بسیار پیچیده‌تر است در اینجا به‌صورت بسیار ساده به تعریف وایتم های موجود در یک سایت شرکتی می‌پردازیم:

طراحی سایت شرکتی در حالت پایه:

در این حالت وب‌سایت شامل ارائه اطلاعات کلی و رزومه شرکت، انواع محصولات و خدمات قابل‌ارائه و در کل معرفی فعالیت‌های شرکت هست که برای این ارائه آیتم‌های زیر موردنیاز و قابل‌استفاده می‌باشد:

  • طراحی سایت شرکتیمدیریت اعضا و ثبت‌نام اعضا و امکان ویرایش اطلاعات کاربری اعضا توسط کاربران
  • جستجو در سایت
  • مدیریت دانلود
  • ارسال خبرنامه توسط ایمیل به کاربران
  • گالری تصاویر
  • بخش ارتباط با ما
  • پشتیبانی آنلاین
  • مطالب علمی و آموزشی سایت یا مقالات که به‌صورت محتوا در سایت قرار می‌گیرند
  • بخش نظرسنجی
  • و …

که همان‌طور که ملاحظه می کنید بیشتر این آیتم‌ها بر اساس و مبنای مشتری مداری بنانهاده شده است.

 اما در طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت نیز یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت می‌‌باشد !

در طراحی وب سایت ، مولفه ها و پارامتر های مختلفی نقش دارند. جدا از پیاده سازی مناسب عملیات ذکر شده ، وب سایت شما باید سریع و قابل دسترس باشد. به این معنا که اگر در زمان واحد تعداد زیادی بازدیدکننده قصد مشاهده ویدئو معرفی شرکت شما را داشته باشند، بدون هیچ مشکلی بتوانند این کار را انجام دهند.

وب سایت شما باید بهینه باشد. سئو نام دیگری است که برای بهینگی بیان می گردد. سئو بهینه وب سایت به این معنا است که وب سایت شما قابل جستجو باشد. یعنی وقتی فردی در موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ و …. عبارت هایی مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت شما جستجو کرد ، موتور جستجو (به عنوان مثال گوگل) باید در پاسخ ، وب سایت شما را در صفحه اول پیشنهادات به او نشان دهد. در این حالت است که بازدید های وب سایت شما افزایش می یابد و طبیعتا هر چه افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند ، احتمال استفاده از خدمات و محصولات وب سایت شما افزایش می یابد. اکثر مراجعات و لینک های اتصال به وب سایت ها در عصر حاضر از طریق موتورهای جستجو است. بنابراین این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است.

پشتیبانی سایت

همچنین وب سایت شما باید همواره در حال اجرا باشد و در صورت ایجاد مشکل ، پشتیبانی موجود باشد تا اقدام به رفع آن کند. فضای ذخیره سازی ، سرعت ، پهنای باند مولفه های فنی دیگری هستند که باید در طراحی وب سایت شما به صورت مناسبی لحاظ شوند. چرا که وب سایت شما تنها منبع برای نمایش و مکمل اقدامات بازاریابی و فرشندگی شما است و اصل اقدامات شما در شرکت شما انجام می گیرد پس مقدار سرمایه ای که در این حوزه می کنید باید منطقی و منطبق بر نیاز های شما باشد و نباید هزینه زیادی در بر بگیرد.

بنابراین به منظور داشتن وب سایت باکیفیت بالا و رعایت مولفه های تخصصی مخصوص شرکت شما و منطبق بر خواسته های شما و همچنین رعایت مولفه های فنی ذکر شده ، شما نیاز دارید تا از یک طراح خوب به منظور طراحی وب سایت تان استفاده کنید. طراحی که بتواند با دریافت هزینه ای معقول ، خدمات و سرویس های مدنظر شما را برای شما به ارمغان بیاورد و به شما و شرکت شما کمک کند تا بتوانید با استفاده از ظرفیت اینترنت اوج بگیرید و در حرکت خود را در مسیر پیشرفت ادامه دهید.برای طراحی سایت شرکت های خصوصی با کارشناسان سایت سازان درارتباط باشید.

نوشته های مرتبط