طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شرکتی (طراحی وب سایت قدرتمند، سریع و امن برای شرکت ها)

طراحی سایت شرکتی (طراحی وب سایت قدرتمند، سریع و امن برای شرکت ها)
طراحی سایت شرکتی (طراحی وب سایت قدرتمند، سریع و امن برای شرکت ها)

طراحی سایت شرکتی یکی از دسته ها و انواع گوناگون طراحی است. شما می توانید جهت آگاهی از سایر دسته های طراحی سایت و کسب اطلاعات راجب آن ها از بخش دسته بندی های طراحی سایت در صفحه ی اصلی سایت ما دیدن فرمایید.

حالا به موضوع اصلی این مطلب یعنی طراحی سایت شرکتی می پردازیم. طراحی وب سایت شرکتی چگونه است؟ نمونه سایت شرکتی چگونه است و امکانات سایت شرکتی شامل چه مواردیست؟ طراحی وب سایت های شرکتی چقدر هزینه دارد؟ قیمت فروش سایت شرکتی چقدر است؟ این ها سوالاتیست که ذهن افراد را در هنگام اقدام برای طراحی وب سایت شرکتی درگیر می کند و ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم.

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای

اما آیا می توان از ظرفیت های دنیای گسترده اینترنت در شرکت ها استفاده کرد؟ بله. در واقع شما باید از آن استفاده کنید. شما به عنوان کسی که یک شرکت یا بخشی از آن را داراست و یا آن را اداره می کند دوست دارید تا علاوه بر مشاهده تبلیغات شرکت شما و خدمات آن در بیلبود ها و خیابان ها، در میان این صفحات اینترنت هم سهمی از دیده شدن داشته باشید. سهمی که می تواند به مراتب بیشتر و موثر تر باشد. طراحی سایت برای یک شرکت، موسسه و یا سازمان که با نام وب سایت شرکتی شناخته می‌شود در میان انواع وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طراحی سایت شرکتی درواقع یک فضا برای تجارت یک کسب‌وکار می‌باشد. یک کسب‌وکار در وب‌سایتی که منحصرا برای همان کسب‌وکار طراحی‌شده است به معرفی فعالیت‌ها و رزومه و انواع خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط خود می‌پردازد و در پی آن محصولات خود را به فروش می‌رساند. به بیانی دیگر طراحی سایت برای شرکت ، یک ابزار برای بازاریابی اینترنت می‌باشد و بازاریابی اینترنتی نیز به شناسایی بازار هدف محصولات یک کسب‌وکار کمک اساسی می‌نماید، لذا داشتن یک وب‌ شرکتی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق الزامی است.

 

امکانات سایت شرکتی

 • معرفی شرکت و خدمات آن به افراد و مشتریان
 • معرفی ساختارهای سازمانی و اعضای هیئت مدیره
 • امکان معرفی کارکنان و پرسنل به همراه تصاویر و رزومه کاری آن ها
 • بیان اهداف بلند مدت و چشم اندازهای شرکت
 • آخرین وقایع و اخبار شرکت
 • استفاده از ظرفیت فروشگاه های اینترنتی برای فروش اینترنتی
 • عضو گیری و تهیه باشگاه مشتریان
 • بخش ارتباط با ما
 • مقالات آموزشی برای افزایش دانش افراد از محصولات شرکت تان
 • امکان نمایش ویدئو در وب سایت شما برای نمایش فعالیت های شما و مراحل انجام فعالیت هایتان
 • امکان دریافت درخواست های اینترنتی به جای مراجعه حضوری به شرکت تان
 • ارتباط با شرکت های مشابه جهت گسترش فعالیت تان از طریق ارتباطات اینترنتی
 • ارتباط اینترنتی و از راه دور با واحد های نمایندگی های شرکت در شهر های مختلف
 • امکان ارتباط گیری با بخش های مختلف شرکت بر اساس نوع فعالیت

به‌ طورکلی برای یک شرکت و یا یک تجارت در دو حالت ساده و پیشرفته می‌توان وب‌سایت طراحی نمود نکته قابل‌توجه این است که یک سایت شرکتی حتی در ساده‌ترین و پایه‌ای‌ترین حالت طراحی بازهم از یک سایت شخصی بسیار پیچیده است در اینجا به‌صورت بسیار ساده به تعریف وایتم های موجود در یک سایت شرکتی می‌پردازیم:

 

طراحی سایت شرکتی در حالت پایه:

در این حالت وب سایت شامل ارائه اطلاعات کلی و رزومه شرکت، انواع محصولات و خدمات قابل‌ارائه و در کل معرفی فعالیت‌های شرکت هست که برای این ارائه آیتم‌های زیر موردنیاز و قابل‌استفاده می‌باشد:

  • طراحی سایت شرکتیمدیریت اعضا و ثبت‌نام اعضا و امکان ویرایش اطلاعات کاربری اعضا توسط کاربران
  • جستجو در سایت
  • مدیریت دانلود
  • ارسال خبرنامه توسط ایمیل به کاربران
  • گالری تصاویر
  • بخش ارتباط با ما
  • پشتیبانی آنلاین
  • مطالب علمی و آموزشی سایت یا مقالات که به‌صورت محتوا در سایت قرار می‌گیرند
  • بخش نظرسنجی
  • و …

که همان‌طور که ملاحظه می کنید بیشتر این آیتم‌ها بر اساس و مبنای مشتری مداری بنانهاده شده است.

 

بهینه‌سازی سایت شرکتی

در طراحی وب سایت ، مولفه ها و پارامتر های مختلفی نقش دارند. جدا از پیاده سازی مناسب عملیات ذکر شده ، وب سایت شما باید سریع و قابل دسترس باشد. به این معنا که اگر در زمان واحد تعداد زیادی بازدیدکننده قصد مشاهده ویدئو معرفی شرکت شما را داشته باشند، بدون هیچ مشکلی بتوانند این کار را انجام دهند.

وب سایت شما باید بهینه باشد. بهینه سازی سایت نام دیگری است که برای بهینگی بیان می گردد. سئو بهینه وب سایت به این معنا است که وب سایت شما قابل جستجو باشد. یعنی وقتی فردی در موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ و …. عبارت هایی مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت شما جستجو کرد ، موتور جستجو (به عنوان مثال گوگل) باید در پاسخ ، وب سایت شما را در صفحه اول پیشنهادات به او نشان دهد. در این حالت است که بازدید های وب سایت شما افزایش می یابد و طبیعتا هر چه افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند ، احتمال استفاده از خدمات و محصولات وب سایت شما افزایش می یابد. اکثر مراجعات و لینک های اتصال به وب سایت ها در عصر حاضر از طریق موتورهای جستجو است. بنابراین این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است.

پشتیبانی سایت

همچنین وب سایت شما باید همواره در حال اجرا باشد و در صورت ایجاد مشکل ، پشتیبانی موجود باشد تا اقدام به رفع آن کند. فضای ذخیره سازی ، سرعت ، پهنای باند مولفه های فنی دیگری هستند که باید در طراحی وب سایت شما به صورت مناسبی لحاظ شوند. چرا که وب سایت شما تنها منبع برای نمایش و مکمل اقدامات بازاریابی و فرشندگی شما است و اصل اقدامات شما در شرکت شما انجام می گیرد پس مقدار سرمایه ای که در این حوزه می کنید باید منطقی و منطبق بر نیاز های شما باشد و نباید هزینه زیادی در بر بگیرد.

بنابراین به منظور داشتن وب سایت باکیفیت بالا و رعایت مولفه های تخصصی مخصوص شرکت شما و منطبق بر خواسته های شما و همچنین رعایت مولفه های فنی ذکر شده ، شما نیاز دارید تا از یک طراح خوب به منظور طراحی وب سایت تان استفاده کنید. طراحی که بتواند با دریافت هزینه ای معقول ، خدمات و سرویس های مدنظر شما را برای شما به ارمغان بیاورد و به شما و شرکت شما کمک کند تا بتوانید با استفاده از ظرفیت اینترنت اوج بگیرید و در حرکت خود را در مسیر پیشرفت ادامه دهید.برای طراحی سایت شرکت های خصوصی با کارشناسان سایت سازان درارتباط باشید.

 

همانطور که خواندید طراحی سایت شرکتی حتی در ساده ترین حالت کاری بسیار سخت و پیچیده است. مسلما انجام این کار احتیاج به دانش و تجربه و تخصص دارد و سایت سازان آماده است تا با استفاده از دانش و تجربه‌ی متخصصین خود طراحی سایت شرکتی شما را به عهده بگیرد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها به ویژه طراحی سایت شرکتی می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید