طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان

مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان

مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان در یک نظر سنجی مشخص شده است که ما در این مطلب به توضیح و صحبت درباره ی این مهارت می پردازیم. با سایت سازان همراه باشید.

سئو نیز مانند سایر علم های جهان شامل موارد و توانایی ها و مهارت های زیادی می شود. شما برای آن که بتوانید به عنوان یک سئو کار خوب و با کیفیت ظاهر شوید، باید این مهارت ها را فرا بگیرید. اما ما می خواهیم بدانیم که کدام یک از آن ها اهمیت بیشتری دارند! طبق یک نظرسنجی درباره همین موضوع، کاربران و توسعه دهندگان به موارد مختلفی رای داده اند و ما می خواهیم نتایج این نظر سنجی را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید!

مهم ترین مهارت های سئو

این نظرسنجی توسط سایت SEJ انجام شده است و ما نتایج و نکات مربوط به آن را برای شما هموطنان عزیز آماده کرده ایم. رای کاربران مطابق زیر بوده است:

  • 42 درصد از کاربران تفکر انتقادی ( critical thinking ) را به عنوان مهم ترین مهارت در سئو انتخاب کرده اند.
  • 36 درصد از کاربرانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، مهارت تجزیه و تحلیل ( analytics skills ) را برای یک سئو کار مهم تر از سایر مهارت ها دانسته اند.
  • 13 درصد از شرکت کننندگان نیز توانایی و مهارت در نوشتن و صحبت کردن را اصلی ترین توانایی یک سئوکار حرفه ای دانسته اند.
  • 9 درصد از کاربران هم مهارت های برنامه نویسی و تکنولوژی را به عنوان مهم ترین توانایی برای سئو تشخیص داده اند.
مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان

با توجه به آن چه که کاربران در نظرسنجی انتخاب کرده اند، تفکر انتقادی اهمیت بسیاری بالایی در سئو دارد اما شما باید به خاطر داشته باشید که برای موفقیت در سئو و بهینه سازی باید تمامی مهارت های مهم در سئو را بیاموزید و در این میان به مهم ترین مهارت سئو اهمیت بیشتری بدهید. شما برای آن که بهینه سازی سایت را به بهترین شکل انجام دهید باید توانایی هایی از قبیل مهارت های برنامه نویسی، لینک سازی، تنظیم استراتژی محتوا، تسلط بر قوانین و نکات تجربه کاربری و … را داشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین بهبود توانایی ها و دانش خود در زمینه ی سئو، از مطالب سایت سازان در صفحه ی آموزش سئو دیدن فرمایید.

 

در اینجا این مطلب از سایت سازان با عنوان مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان به پایان رسید و ما امیدواریم که شما اطلاعات مفیدی در زمینه ی سئو و بهینه سازی به دست آورده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه ی مقالات آموزشی بیشتر درباره ی سئو و بهینه سازی می توانید از صفحه ی آموزش سئو دیدن فرمایید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
مهم ترین مهارت سئو از نظر توسعه دهندگان
امتیاز
51star1star1star1star1star

دیدگاه ‏خود را بنویسید