طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521 –– 02140881038

نمونه کارهای طراحی سایت

گروه سایت سازان مفتخر خواهد بود که در خدمت شما دوستان گرامی در زمینه طراحی سایت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه طراحی وب سایت و سئو با ما در ارتباط باشید.

آریابن
تکمیل شده
وب سایت آریابُن

وب سایت آریابن از نمونه کارهای اخیر گروه سایت سازان می باشد. این پروژه در زمینه کاری وب سایت نت برگ و با عملکردی کاملا مشابه می باشد. گروه سایت سازان مفتخر است که طراحی سایت و لوگو این مجموعه را به عهده داشته است. برای مشاهده این نمونه کار بر روی لینک مشاهده نمونه کار کلیک نمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
طراحی سایت دارووت
تکمیل شده
وب سایت دارو وِت

زمینه فعالیت وب سایت دارو وت ارائه اطلاعات داروهای شیمیایی و گیاهی در زمینه تخصصی دامپزشکی می باشد. این وب سایت به صورت اختصاصی طراحی شده است. برای مشاهده این نمونه کار بر روی لینک مشاهده نمونه کار کلیک نمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
وب سایت فریدون آسرایی
تکمیل شده
وب سایت رسمی فریدون آسرایی

گروه سایت سازان مفتخر است به اینکه طراحی سایت رسمی هنرمند محبوب کشورمون آقای فریدون آسرایی را به عهده داشته است. این سایت با رعایت استانداردهای طراحی وب دنیا طراحی گردیده است. از تکنولوژی های به کار رفته در طراحی این سایت می توان به PHP , Mysql , jQuery , HTML5 , CSS3 , Ajax و … اشاره نمود.

میزان پیشرفت پروژه : 100
گیفت آس
تکمیل شده
وب سایت گیفت آس

زمینه فعالیت وب سایت گیفت آس، فروش هدیه و کادو (شکلات ، عروسک ، گل ، تابلو و …) می باشد. گروه سایت سازان طراحی این وب سایت را بر عهده داشته است. در زیر می توانید مشخصات این پروژه را مشاهده بفرمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
رستوران جوان
تکمیل شده
وب سایت JavanOrder

رستوران جوان هنرور از شناخته شده ترین رستوران ها در شهر تهران می باشد. این رستوران با ۶ شعبه در حال فعالیت می باشد. این وب سایت در زمینه ثبت سفارش آنلاین غذا فعالیت می کند. گروه طراحی سایت سازان مفتخر است که طراحی وب سایت این مجموعه را به عهده دارد. با کلیک بر روی مشاهده نمونه کار می توانید این نمونه کار را مشاهده بفرمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
صنف جو
تکمیل شده
وب سایت صنف جو

وب سایت صنف جو از جمله نمونه کارهای گروه طراحان سایت سازان بوده که به زبان php و با فریم ورک لاراول نوشته شده است. در این سایت به معرفی اصناف در شهرهای مختلف پرداخته شده و رنکینگ مشاغل با توجه به نظرات کاربران نمایش داده می شود.

میزان پیشرفت پروژه : 100
آراکس شیمی
تکمیل شده
وب سایت آراکس شیمی

شرکت آراکس شیمی تولید کننده سود پرک با بیش از چندین دهه فعالیت از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولیدکاستیک سودا و … می باشد. گروه سایت سازان مفتخر است که با این گروه همکاری خود را آغاز کرده است. برای مشاهده این نمونه کار به لینک زیر مراجعه نمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
طراحی سایت گالری صابریان
تکمیل شده
گالری صابریان

این وب سایت در زمینه معرفی تابلوها و سبک های نقاشی خانم صابریان فعالیت دارد. این وب سایت به صورت ۲ زبانه شده است که با کلیک بر روی مشاهده نمونه کار می توانید این نمونه کار را مشاهده نمایید.

میزان پیشرفت پروژه : 100
وب سایت صدا و سیما
تکمیل شده
وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

از جمله وب سایت هایی که توسط گروه سایت سازان انجام یافته است می توان به وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اشاره نمود. گروه سایت سازان در سال ۱۳۹۰ وظیفه طراحی این وب سایت را برعهده داشته اند.

میزان پیشرفت پروژه : 100
تک حفاظ
تکمیل شده
وب سایت تک حفاظ

از جمله نمونه کارهای گروه سایت سازان می توان به وب سایت تک حفاظ اشاره نمود. این وب سایت در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار و نرده روی دیوار فعالیت می کند که می توان گفت از جمله نمونه کارهای شرکتی محسوب میگردد. گروه سایت سازان علاوه بر طراحی وب سایت شرکت تک حفاظ سئوی این وب سایت برای کلمات “حفاظ روی دیوار” ، “نرده روی دیوار” ،”حفاظ شاخ گوزنی” ، “حفاظ لیلیوم” ،”حفاظ لاله ای” و “حفاظ آبشاری” را برعهده داشته است.

میزان پیشرفت پروژه : 100
وب سایت دربینو
در دست طراحی
وب سایت دَربینو

زمینه فعالیت وب سایت دربینو، فروش درب های ضد سرقت، درهای شیشه ای و … می باشد.گروه سایت سازان مفتخر است که هم طراحی و هم بهینه سازی این وب سایت را بر عهده دارد.

میزان پیشرفت پروژه : 20
طراحی سایت پزشک جو
تکمیل شده
وب سایت پزشک جو

وب سایت پزشک جو بزرگترین راهنمای پزشکان ایران و داروهای گیاهی و شیمیایی بوده که از سیستم جستجوی پیشرفته ای برخوردار می باشد. کاربران می توانند با توجه به موقعیت انتخابی خود پزشک مورد نظر خود را با توجه به تخصص مورد نیاز پیدا کنند. این وب سایت از گرافیک بالایی برخوردار بوده و ظاهر بسیار کاربر پسندی دارد. تمامی داروهای گیاهی، شیمیایی و دمنوش ها در وب سایت وجود دارند که کاربران می توانند از نحوه مصرف، عوارض احتمالی و … با خبر شوند. همچنین هموطنان گرامی می توانند آخرین مطالب پزشکی و دانستنی های جالب سلامت رو از این سایت پیگیری نمایند. گروه سایت سازان مفتخر می باشد که طراحی سایت مذکور را بر عهده داشته است همچنین قابل ذکر می باشد که نرم افزار اندروید این وب سایت نیز توسط گروه طراحی نرم افزار سایت سازان در حال طراحی می باشد که بعد از اتمام برای دانلود در سایت قرار خواهد گرفت.

میزان پیشرفت پروژه : 100